Hatchback Od malých vozů až po třídu Golf.

Třída hatchback je pro Volkswagen velkou prioritou. Není to žádné překvapení, vždyť třída "Golf" získala své jméno právě po automobilu, který je ztělesněním nadčasové estetiky, kvality, hodnoty, elegance a půvabu. A také jeho menší příbuzní v této třídě splňují vysoké nároky, které jsou kladené na automobil, a to jak ve třídveřovém, tak i v pětidveřovém provedení.

up!

Sympatická jednoduchost, která si rychle získá sympatie.

Na délce pouhých 3,54 m interpretuje Volkswagen nejmodernějším způsobem výrazové prostředky svého nezaměnitelného designu. Výrazně modelovaná boční okna, čisté plochy a jednoduché linie dávají vyniknout markantním detailům, jako např. dveřím zavazadlového prostoru, které jsou celé ze skla. Čelní partie vozu up! okouzlí svým úsměvem. "Usměvavá tvář" je pak doplněna decentní mřížkou chladiče, do která je integrován emblém značky "VW".

» up!
» Cross up!
» e-up!
» up! GTI

Nové Polo

Spolehlivé, komfortní a sportovní.

Nové Polo díky svému sportovnímu a výraznému designu působí tak sebejistým dojmem, jako nikdy v minulosti. Nabídka designových paketů navíc umožňuje spoustu možností individualizace. Modernizací prošel také interiér nového vozu Polo. Příkladem může být digitální panel Active Info Display, odkládací přihrádka s možností indukčního nabíjení chytrých mobilních telefonů nebo nový infotainment systém, jenž může mít na přání úhlopříčku až 20,3 cm (8 palců).

» Nové Polo

Golf

Nadčasová elegance s dokonalými tvary

Golf definuje svou vlastní designovou třídu. Ve své sedmé generaci je ještě výraznější, sportovnější a aerodynamičtější, přitom však zůstal věrný sám sobě. Karoserie s moderními proporcemi a sníženou výškou koncentruje jeho sportovní charakter a sílu. Charakteristická silueta s markantními C sloupky, prodloužený rozvor, kratší přesahy a precizní linie mu propůjčují novou nadčasovou elegantní dynamiku.

» Golf
» Golf GTI
» Golf R
» Golf GTD

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím