Hatchback Od malých vozů až po třídu Golf.

Třída hatchback je pro Volkswagen velkou prioritou. Není to žádné překvapení, vždyť třída "Golf" získala své jméno právě po automobilu, který je ztělesněním nadčasové estetiky, kvality, hodnoty, elegance a půvabu. A také jeho menší příbuzní v této třídě splňují vysoké nároky, které jsou kladené na automobil, a to jak ve třídveřovém, tak i v pětidveřovém provedení.

Nový up!

Sympatická jednoduchost, která si rychle získá sympatie.

Na délce pouhých 3,54 m interpretuje Volkswagen nejmodernějším způsobem výrazové prostředky svého nezaměnitelného designu. Výrazně modelovaná boční okna, čisté plochy a jednoduché linie dávají vyniknout markantním detailům, jako např. dveřím zavazadlového prostoru, které jsou celé ze skla. Čelní partie vozu up! okouzlí svým úsměvem. "Usměvavá tvář" je pak doplněna decentní mřížkou chladiče, do která je integrován emblém značky "VW".

» Nový up!
» e-up!

Polo

Silný charakter

Zadní partie je definována jasnými rysy, čistými liniemi a kompaktními tvary. Zadní světla, odrazky a zejména panel poznávací značky dodávají zádi vozu dominantní akcenty a jsou důvodem, proč je pohled na Polo z této perspektivy tak atraktivní. Ostře tvarovaná hrana nad zadním blatníkem a vyčnívající čelní partie Polo opticky prodlužují, aniž by přitom rušily kompaktní vzhled, kterým vůz působí. Celkový dojem dynamiky a sportovního temperamentu pak podtrhují výrazná vnější zpětná zrcátka s integrovanými směrovými světly a střešní spoiler.

» Polo
» Polo GTI
» CrossPolo
 

Nový Golf

Nadčasová elegance s dokonalými tvary

Golf definuje svou vlastní designovou třídu. Ve své sedmé generaci je ještě výraznější, sportovnější a aerodynamičtější, přitom však zůstal věrný sám sobě. Karoserie s moderními proporcemi a sníženou výškou koncentruje jeho sportovní charakter a sílu. Charakteristická silueta s markantními C sloupky, prodloužený rozvor, kratší přesahy a precizní linie mu propůjčují novou nadčasovou elegantní dynamiku.

» Nový Golf
» Nový Golf GTI
» Nový Golf R
» Nový Golf GTD

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Více informací o používání cookies
Souhlasím