Existuje také Aplikace pro Váš Touareg

App-Connect & Media Control

Na vše je k dispozici nějaká aplikace. A celá řada jich je k dispozici také pro Touareg. Prostřednictvím rozhraní App-Connect, které podporuje Android Auto™, Apple CarPlay™ a MirrorLink® lze připojit Váš chytrý mobilní telefon k infotainment systému vozidla. Po připojení telefonu tímto způsobem, je možné prostřednictvím velkého dotykového displeje ve voze Touareg ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu. Stále více aplikací pak využívá informace získané o vozidle a poskytuje zajímavé funkce: Například aplikace "My Guide" Vám s ohledem na aktuální počasí a denní dobu může zobrazit zajímavé cíle ve Vašem okolí; díky aplikaci "My Rules" pak může být automaticky poslána SMS zpráva, jakmile dorazíte do cíle Vaší cesty.

Volkswagen Media Control pro operační systém Android a iOS může zapojit do hry i Vaše spolucestující. Pomocí chytrého mobilního telefonu nebo tabletu totiž mohou dálkově ovládat infotainment systém. Lze tak například jednoduše vybrat hudební program nebo do navigačního systému přenést cíle z adresáře, a to dokonce i ze zadních sedadel.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.