Menu
Zavřít

Tandem jede lépe
Touareg eHybrid

Dva motory = vyšší výkon

Plug-in hybridní pohon umožňuje využít společného výkonu dvou motorů - benzinového a elektrického. V případě modelu Touareg eHybrid odpovídá maximální výkon benzinového motoru hodnotě 250 kW (340 koní), maximální výkon elektrického motoru potom hodnotě 100 kW (136 koní).
Celkový maximální výkon hybridní soustavy činí 280 kW (381 koní).

Baterie

Díky lithium-iontové baterii o využitelné kapacitě 14,3 kWh můžete na čistě elektrický pohon dojet až 57 km (dle NEDC). Plné nabití baterie z klasické zásuvky (výkon 2,3 kW) trvá přibližně 8:30 h, při využití maximálního nabíjecího výkonu 7,2 kW potom přibližně 2:30 h.

 

SUV nové generace

Sebevědomý design vozu Touareg Plug-in hybrid, který definují přímé linie, vytváří impozantní dojem. Volitelné moderní prvky technické výbavy, jako je vzduchové pérování "Air PHEV, světlomety IQ.LIGHT LED Matrix využívající technologii LED-Matrix - a digitální palubní deska "Innovision Cockpit" posouvají komfort, zážitky i radost z jízdy do zcela nové, vyšší dimenze.

Dimenze stylu

Jaký styl Vám více imponuje? Chladný technický design, teplé barevné tóny dřeva a kůže nebo sportovní ladění? Bez ohledu na to, pro kterou variantu se rozhodnete, s jednou z luxusních linií výbavy Elegance, Atmosphere nebo R-Line projevíte svůj vkus vždy.

Linie výbavy "Atmosphere" Potěšení pro Vaše smysly

Touareg Atmosphere nepřipustí žádné kompromisy, pokud jde o ušlechtilé materiály a mimořádný komfort.

Linie výbavy "Elegance" Připravte se na mimořádně exkluzivní estetický zážitek

Touareg "Elegance": Stylová elegance v kombinaci s vynikajícím designem.

Udělejte si sami názor na model Touareg eHybrid

Design

Touareg se svým působivým a pokrokovým designem nastavuje nová měřítka. Interiér pak díky bohaté paletě možností individualizace zapůsobí vždy impozantním dojmem.

Exteriér

Exteriér
Udává směr

Styl, který dostal novou formu. Čelní partie vyzařující sílu, prodloužená kapota motoru, ostře tvarované boční linie, markantní zadní LED světla - Touareg je SUV v němž se spojuje elegance a dynamika.

Více o exteriéru

IQ.LIGHT LED Matrix

Světlomety IQ.LIGHT LED Matrix
Nikdo nemá rád řidiče, který oslňuje druhé

Světla, která téměř nikdy neoslňují: Volitelné IQ.LIGHT LED Matrix- světlomety využívající technologii LED-Matrix s dynamickou regulací dálkových světel "Dynamic Light Assist" osvětlují Vaši cestu jasněji a do větší vzdálenosti, aniž by přitom omezovaly výhled ostatních účastníků provozu ve Vašem okolí.

Více o IQ.LIGHT LED Matrix

 

Panoramatické střešní okno

Panoramatické výklopné/posuvné střešní okno
Volný výhled pro milovníky dobrodružství

Volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno s panoramatickou střechou vzadu zajistí v interiéru Vašeho vozu Touareg jedinečné vnímání prostoru a příjemnou světelnou atmosféru. Prostřednictvím komfortního stisknutí tlačítka si zajistíte čerstvý vzduch, volný výhled na nebe a pocit svobody bez hranic. U  verzí eHybrid se jedná o sériovou výbavu.

Více o panoramatickém střešním okně

 

Kola

Kola
Kola, která se líbí. Design, jenž se pohybuje

Nabídka kol pro Touareg uspokojí každý vkus: Ať se rozhodnete pro kola dynamická a sportovní nebo stylově elegantní - vždy budou dokonale ladit s celkovou kompozicí exteriéru a umocní působivý vzhledu Vašeho vozu Touareg.

Více o kolech

 

Dekory

Dekory
Jaký dekor nejlépe vystihuje Váš vkus?

Atmosféra v interiéru Vašeho vozu Touareg je silně ovlivněna použitým dekorem. Na přání můžete vybírat z různých variant, které interiéru Vašeho vozu dodají ještě větší individualitu a osobitost.

Více o dekorech

 

Innovision Cockpit

Digitální palubní deska "Innovision Cockpit" patří k atraktivním detailům vozu Touareg. Velký prohnutý displej s brilantním rozlišením zajistí řidiči vynikající orientaci. Mimořádně intuitivní je i koncepce ovládání bez ovládacích prvků. Posaďte se do kabiny budoucnosti. Řidič může ve voze Touareg sedět před velkým prohnutým displejem (výbava na přání), jehož digitální data ovládá prostřednictvím dotyků, gest nebo hlasových pokynů.

Více o Innovision Cockpit

Discover Premium
Digital Cockpit
Head-up-Display

Discover Premium
Zažijte infotainment v nové dimenzi

Volitelný navigační systém "Discover Premium" představuje novou dimenzi. Díky své ohromné dotykové obrazovce s úhlopříčkou 38 cm umožňuje zobrazení více informací a je připraven pro ohromné množství funkcí. Ve verzi eHybrid se jedná o sériovou výbavu.

Digital Cockpit
Sledujte pouze informace, které Vás zajímají

Na volitelném digitálním kombinovaném přístroji "Digital Cockpit" může být zobrazeno více informací než jen tachometr, otáčkoměr a ukazatel stavu paliva - informace si můžete nechat individuálně zobrazit přesně podle svých aktuálních přání. Velký displej a inovativní funkce Vám poskytují větší přehled, než bylo možné kdykoli v minulosti. Ve verzi eHybrid se jedná o sériovou výbavu.

Head-up-Display
Vaše pozornost není odváděna od dění v dopravě

Vaše pozornost se upírá na dění v silničním provozu, a přesto přitom můžete sledovat důležité informace o automobilu. Na sklo čelního okna jsou totiž promítány údaje o rychlosti, pokyny navigačního systému a upozornění asistenčních systémů.

Komfort

Můžete očekávat komfort na vysoké úrovni. Ve voze Touareg budete vládcem silnice a přitom si budete užívat pohodlí, které přináší spousta prostoru, praktickou výbavu i inovativní technologie, které zajistí vysokou míru využitelnosti v každodenním provozu.

Koncepce prostoru

Zažijte zcela novou dimenzi prostoru

Vy i Vaši spolucestující se budete cítit velmi pohodlně, protože interiér vozu Touareg je spojením luxusního designu a vynikající funkčnosti. Velký zavazadlový prostor a jeho dveře s elektrickým ovládáním poskytují pro Vaše podnikání enormní flexibilitu s vysokým komfortem.

Více o koncepci prostoru

Ambientní osvětlení

Interiér se ponoří do Vaší oblíbené barvy

Za tmy se interiér vozu Touareg promění na mimořádně útulné místo. Důvodem je bílé ambientní osvětlení interiéru jehož barva se na přání může měnit. Osvětlení interiéru pak může mít až 30 barevných odstínů a Vy tak vždy pojedete ve světle přesně podle Vašeho přání.

Více o ambientním osvětlení

 

Sedadlo ergoComfort

Pohodlí s 18 parametry

Užijte si v průběhu jízdy trochu relaxace. Volitelné sedadlo "ergoComfort" pro místo řidiče a spolujezdce totiž může být na přání vybaveno masážní funkcí. Různé masážní programy napomáhají uvolnění Vašich zad. Vy tak zůstanete fit i po hodinách strávených za volantem.

Více o ergoComfort

 

Dovírání dveří

Bouchání dveřmi patří minulosti

V těsných parkovacích místech nemáte vždy dostatek prostoru ke švihu, potřebnému pro bezpečné zavření dveří automobilu. Díky volitelnému systému pro dovírání dveří už na jejich zavření není potřeba vynakládat žádnou sílu - dveře se po přivření automaticky přitáhnou a zavřou.

Více o dovírání dveří

 

Klimatizace "Air Care Climatronic"

Každý vnímá teplotu jinak

Jaká teplota je pro Vás příjemná? Díky sériové klimatizaci "Air Care Climatronic" si řidič i spolujezdec mohou nezávisle na sobě nastavit preferovanou teplotu. Volitelná čtyřzónová klimatizace "Climatronic" pak bere v úvahu i odlišné potřeby pasažérů na zadních místech.

Více o Climatronic

 

Easy Open a Easy Close

Otevírá Vám zcela nové možnosti

Máte plné ruce? Volitelná funkce "Easy Open" Vám umožňuje otevřít dveře zavazadlového prostoru, aniž byste museli cokoli odložit. Díky funkci "Easy Close" Vám pak pro zavření dveří zavazadlového prostoru postačí pouze jeden stisk tlačítka.

Více o Easy Open a Easy Close

 

Asistenční systémy

Touareg zaujme i díky použitým technologiím. Využívá inovativní asistenční systémy, z nichž některé jsou v automobilu se značkou Volkswagen použity vůbec poprvé.

Asistenční systémy

Systém "Night Vision"

Zpět na přehled

Uvidíte i to, co je skryto ve tmě

Přístroje pro noční vidění možná znáte ze špionážních filmů. Nyní máte jeden takový k dispozici ve Vašem automobilu. Infračervená kamera systému "Night Vision" rozpozná tepelný obraz člověka nebo zvířete před vozidlem a zobrazí ho v kabině.

Systém proaktivní ochrany cestujících "PreCrash"

Zpět na přehled

Chráněni budete ze všech stran

Abyste Vy i Vaši spolucestující byli v bezpečí, chrání Vás ze všech stran volitelný systém proaktivní ochrany cestujících "PreCrash". Jestliže systém rozpozná hrozící kolizi, automaticky uskuteční preventivní opatření - napne bezpečnostní pásy, uvede sedadla do vertikální polohy a zavře otevřená okna včetně panoramatického střešního okna.

Park Assist

Zpět na přehled

Parkování s příjemným pocitem

Parkovací asistent "Park Assist" Vás pohodlně navede do Vámi vybraného parkovacího místa. Vy pouze ovládáte pedály plynu a brzdy a systém se postará o vše ostatní.

Asistent pro jízdu v koloně

Zpět na přehled

Pomáhá Vám při popojíždění ve váznoucí dopravě

Volitelný asistent pro jízdu v koloně usnadňuje řidiči v rámci možností daných systémem ovládání vozu při popojíždění v dopravní zácpě a snižuje riziko nehod, které vznikají při jízdě v koloně.

ACC

Zpět na přehled

Adaptivní tempomat ACC s prediktivní regulací rychlosti a omezovačem rychlosti

Nejlépe se Vám pojede, když budete mít správný odstup.
Volitelný adaptivní tempomat ACC s prediktivní regulací rychlosti je s odstupem jeden z nejužitečnějších asistenčních systémů. Vy pouze jednoduše zadáte maximální rychlost a systém v rámci daných možností zajistí, aby tento limit nebyl překročen. Kromě toho přitom v rámci možností systému automaticky udržuje minimální odstup od vpředu jedoucího vozidla.

Asistent pro sledování dopravy v příčném směru

Zpět na přehled

Nemůžete vidět za roh

Nepřehledné výjezdy a křižovatky, do kterých není vidět, nutí řidiče k tomu, aby do nich pomalu naslepo vjížděl. Díky pomoci radarových senzorů se asistent pro sledování dopravy v příčném směru může v rámci daných možností "kouknout" doslova za roh. Systém Vám tak může pomoci rozpoznat vozidla nebo chodce blížící se v příčném směru.

Infotainment

V novém voze budete mít optimální přístup do sítě. Užívejte si zábavu tak, jak ji máte rádi - na přání s vynikajícím zvukem Surround-Sound. Rádio, navigace a funkce vozu můžete zčásti ovládat také zcela jednoduše pomocí gest.

Car-Net
App-Connect & Media Control
eSIM
Navigační systémy
Audiosystém
Telefonní rozhraní

Car-Net
Přístup do online světa Car-Net máte otevřený

Mobilní služby online v automobilu se pro Vás brzy stanou nepostradatelné tak, jako každodenní používání chytrého mobilního telefonu. Digitální připojení k internetu zlepšuje možnosti navigace i komunikace, díky aktuálním informacím Vám pomáhá šetřit čas a v případě potřeby zajistí rychlou pomoc.

App-Connect & Media Control
Existují také aplikace pro Váš Touareg

Díky rozhraní App-Connect můžete ve voze Touareg spojit Váš chytrý mobilní telefon s infotainment systémem vozu a využívat i v průběhu jízdy celou řadu aplikací. Systém "Volkswagen Media Control" pak umožňuje Vašim spolucestujícím, aby pomocí mobilního zařízení vytvořili hudební program.

eSIM
Vždy v dobré náladě

Ve voze Touareg budete vždy online. Pevně zabudovaná eSIM karta Vám zajišťuje přístup k internetu - a tím také do světa mobilních služeb online Car-Net. K dispozici tak máte vždy ty nejaktuálnější informace a můžete si nonstop užívat zábavu na nejvyšší úrovni.

Navigační systémy
Navigace může být velmi komfortní

Navigační systém "Discover Pro", který je součástí sériové výbavy, má velký dotykový displej se skleněným povrchem a splní každé přání. Pro Touareg je v nabídce navíc také navigační systém "Discover Premium", který společně s přístrojovou deskou "Digital Cockpit" tvoří jeden displej s prohnutým povrchem, který je natočen směrem k řidiči. Displej je plně digitalizovaný a má novou intuitivní koncepci ovládání.

Dynaudio
Dokonalý zvuk i na cestách

Nejvyšší tóny pro Touareg. Ale také bezedné hloubky. Na přání Vás bude při cestování provázet fantastický zvuk audiosystému 7.1 Dolby-Surround od firmy DYNAUDIO, jehož součástí je 14 reproduktorů, které jsou přesně přizpůsobené prostorovým poměrům vozu.

Telefonní rozhraní
Usnadňuje komunikaci

Změť kabelů v automobilu patří minulosti. Volitelné telefonní rozhraní "Business" zajistí vynikající příjem. Jeho součástí je také funkce indukčního nabíjení chytrého mobilního telefonu.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.