Vaše aplikace Vám přinesou ještě více radosti

Pro pohodlné používání aplikací a obsahu je ideální volitelný systém App-Connect. Hudba, zprávy, mapy nebo audioknihy se přenášejí na displej informačního a zábavního systému, a proto je můžete používat ve svém zorném poli. Pro připojení chytrých telefonů jsou možná dvě rozhraní: Apple CarPlay a Google Android Auto. Bezdrátové připojení volitelných navigačních systémů Discover Media a Discover Pro a volitelného rádia Ready 2 Discover umožňuje mimořádně pohodlné používání. Systém App-Connect si můžete zakoupit a aktivovat také později prostřednictvím prodejny In-Car Shop ve vozidle.

¹ Rozhraní App-Connect podporuje technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na stránce https://www.apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na stránce https://www.android.com/intl/de_de/auto/ s rozhraním MirrorLink® na stránce https://mirrorlink.com/.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.