VW Tiguan 2016: DYNAUDIO Contour

Dynaudio je jedním z předních výrobců reproduktorů na High-End úrovni. Hudebníci, zvukoví technici i hudební nadšenci důvěřují této dánské značce již od roku 1977. Na jejích výrobcích oceňují zejména přirozenou reprodukci zvuku, díky níž lze hudbu poslouchat v podobě, která je velmi blízká originálu - tedy tak, jak byla pořízena v okamžiku nahrání.

Audiosystém "DYNAUDIO Contour ", který se dodává na přání, je dokonale přizpůsobený interiéru vozu a je tak příslibem hudebních zážitků na té nejvyšší úrovni. Jeho osmikanálový digitální zesilovač s digitálním signálním procesorem (DSP) má výkon 300 wattů, který je rozdělen mezi osm reproduktorů rozmístěných v interiéru vozu. Ty jsou vzájemně optimálně sladěné, takže jedinečnou kvalitu zvuku si je možné užívat na kterémkoli sedadle. A díky různým zvukovým profilům si můžete zvolit, zda chcete například poslouchat tichou hudbu nebo dobře rozumět mluvenému slovu.

 

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.