K vidění je toho spousta. Dokonce i na zadním sedadle

App-Connect Cam-Connect

Díváte se dopředu a současně sledujete, co se děje za Vámi. Díky volitelnému softwarovému rozhraní Car-Net App-Connect (k dispozici je s infotainment systémem "Composition Media" a vyššími verzemi) je možné přenést obraz sejmutý Vaší GoPro® kamerou¹ na displej rádia nebo navigačního systému. Vy tak získáte přehled např. i o situaci na zadním sedadle. Při stojícím vozidle nebo při jízdě rychlostí do cca 5 km/h je možné na displej infotainment systému přenášet dokonce videostream. Při vyšších rychlostech je z bezpečnostních důvodů možné sledovat pouze stacionární obraz, který je možné vyvolat pouhým stiskem tlačítka.

GoPro®: GoPro® kamera ani její příslušenství není součástí dodávky vozu Touran a musí být objednány zvlášť. Popsané funkce jsou podporované následujícími modely: GoPro® Hero kamera (3, 3+ or 4). GoPro®, Hero, GoPro® logo, GoPro® Be a Hero logo jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky společnosti GoPro.GoPro.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.