Pojedete po té správné trase a přitom si budete užívat dobrou zábavu

Rádia a navigační systémy

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu je jedno rádio a dva navigační systémy, které mají prvotřídní výbavu.

Rádio "Composition Media", které je součástí sériové výbavy, je vybaveno osmi reproduktory. Podporuje hudební formáty MP3 a WMA, je vybavené slotem na SD kartu a umožňuje příjem rádiového signálu v pásmu FM. K jeho další výbavě patří multimediální rozhraní AUX-IN, pro připojení externích zdrojů hudby, USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Rádio "Composition Media" lze velmi pohodlně ovládat pomocí barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm).

Volitelný navigační systém "Discover Media" je rovněž vybaven barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). K jeho další výbavě patří osm reproduktorů, příjem rádiového signálu v pásmu FM, dva sloty na SD karty, rozhraní AUX-IN, USB port a možnost připojení mobilního telefonu prostřednictvím protokolu bluetooth. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA.

A chcete-li ještě něco navíc, pak se rozhodněte pro navigační systém "Discover Pro", který umožňuje inovativní ovládání pomocí gest. Jedním pohybem ruky tak můžete například přecházet z jedné hudební stanice na druhou nebo měnit systémové nastavení automobilu, jako např. intenzitu podsvícení přístrojů palubní desky. Systém je vybaven displejem s úhlopříčkou 9,2 palců (23,4 cm) a umožňuje tak přehledné zobrazení map ve 3D perspektivě. Dále disponuje osmi reproduktory, příjmem rádiového signálu v pásmu FM, dvěma sloty na SD karty, rozhraním AUX-IN, USB portem a podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA. Prostřednictvím protokolu bluetooth pak umožňuje připojení mobilního telefonu.

Všechny uvedené přístroje jsou vybavené anténní diverzitou, která zejména v oblastech s nízkou úrovní signálu přispívá k dobré kvalitě příjmu.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Tiguan Allspace

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.