K vidění je toho spousta. Dokonce i na zadním sedadle

App-Connect Cam-Connect

Díváte se dopředu a současně sledujete, co se děje za Vámi. Díky volitelnému softwarovému rozhraní Car-Net App-Connect (k dispozici je s infotainment systémem "Composition Media" a vyššími verzemi) je možné přenést obraz sejmutý Vaší GoPro® kamerou¹ na displej rádia nebo navigačního systému. Vy tak získáte přehled např. i o situaci na zadním sedadle. Při stojícím vozidle nebo při jízdě rychlostí do cca 5 km/h je možné na displej infotainment systému přenášet dokonce videostream. Při vyšších rychlostech je z bezpečnostních důvodů možné sledovat pouze stacionární obraz, který je možné vyvolat pouhým stiskem tlačítka.

GoPro®: GoPro® kamera ani její příslušenství není součástí dodávky vozu Touran a musí být objednány zvlášť. Popsané funkce jsou podporované následujícími modely: GoPro® Hero kamera (3, 3+ or 4). GoPro®, Hero, GoPro® logo, GoPro® Be a Hero logo jsou obchodní značky nebo registrované obchodní značky společnosti GoPro.GoPro.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Tiguan Allspace

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.