Menu
Zavřít

Tiguan Allspace

 

Spousta místa pro dobrodružství

Od horského průsmyku až po silnici na pobřeží - díky vozu Tiguan Allspace budete v mnoha destinacích jako doma. Suverénní, silní a projevíte Váš vytříbený styl.

Design

Flexibilita může mít velmi atraktivní vzhled: Design vozu Tiguan Allspace využívá rafinovaným způsobem své silné stránky a projevuje přitom svůj styl i vysokou kvalitu.

Design exteriéru

Design exteriéru
Centrum pozornosti s impozantním zevnějškem

Probouzí touhu získat více: Objevte nové dimenze prostoru kompaktního SUV a nechte se okouzlit působivou světelnou signaturou i vysoce kvalitními designovými prvky.

Více informací

 

Design interiéru

Design interiéru
Tolik prostoru, že se zde cítíte jako doma!

Vaše nové oblíbené místo? Díky svým čistým tvarům vytváří interiér vozu Tiguan Allspace již při prvním pohledu atmosféru pohodlí.

Více informací

 

Panoramatické střešní okno

Více svobody v každém směru

Volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno zajistí díky svým velkým rozměrům příjemnou světelnou atmosféru a volný výhled na nebe. Přední prosklený díl lze pomocí elektrického ovládání otevřít, vyzvednout a zapustit.

Více informací

 

LED technologie

LED-Technologie
Zajistí lepší viditelnost. A také lepší vzhled

Inovativní design dodává vozu Tiguan Allspace nezaměnitelný vzhled a významně k tomu přispívají také markantně tvarované LED světlomety a LED zadní světla, jež se dodávají na přání. Díky volitelnému systému "Dynamic Light Assist" si atraktivní design mohou prohlédnout i řidiči protijedoucích vozidel, a to i při zapnutých dálkových světlech.

Více informací

 

Kola

Design, který přitahuje pozornost. A přitom se pohybuje

Tiguan Allspace nabízí celou řadu výjimečných designových prvků. Čtyři z nich jsou jeho kola, která jsou harmonicky sladěna s celkovým designem tohoto modelu a umocňují jeho charakter, který sahá od výrazné sportovní dynamiky až po stylovou eleganci.

Více informací

 

Paket Offroad

Offroad-Paket
Více nevšedních zážitků ve všedních dnech

Díky dalším terénním schopnostem Vám Tiguan Allspace zajistí ještě více radosti i mimo zpevněné cesty.

Více informací

 

Seznamte se s vozem Tiguan Allspace

Konektivita

Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat, sledovat aktuální dopravní informace, jedete k cíli Vaší cesty pomocí navigace nebo jen chcete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu - Váš Tiguan Allspace Vám přináší celou řadu možností, jak pohodlně a snadným způsobem využívat moderní technologie.

Car-Net "Security & Service"
Car-Net "Guide & Inform"
Car-Net App-Connect
Rádia a navigační systémy
App-Connect Cam-Connect

Car-Net "Security & Service"
Své uplatnění najdou jak v každodenním životě, tak v případě nouze

Díky volitelným službám Car-Net "Security & Service" máte přehled o celé řadě důležitých dat týkajících se Vašeho automobilu. Prostřednictvím služby nouzového volání je v případě nehody automaticky navázáno spojení s centrem tísňového volání Volkswagen. Na základě informací z nárazových senzorů je automaticky zaslána Vaše pozice a data o automobilu a je zajištěno okamžité zprostředkování nezbytné pomoci. Nehodu, které jste se stali svědky, můžete nahlásit také manuálně prostřednictvím třítlačítkového modulu.

Car-Net "Guide & Inform"
Nejezděte bez připojení k internetu

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Můžete mít například neustálý přehled o aktuální situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Car-Net App-Connect
Vaše aplikace můžete využívat i ve Vašem voze Volkswagen

Softwarové rozhraní Car-Net App-Connect podporuje tři inovativní technologie, které umožňují paralelní zobrazení displeje Vašeho chytrého mobilního telefonu na dotykové obrazovce systému infotainment - kromě Apple CarPlay™ také Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®.

Rádia a navigační systémy
Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce

Ve Vašem voze Volkswagen si sami zvolíte přístroj, který budete poslouchat. Nabídka pro Tiguan Allspace zahrnuje jedno rádio s vhodnými reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení a dva navigační systémy, které splní každé multimediální přání.

App-Connect Cam-Connect
Otevírá nové perspektivy. I v interiéru vozu

Spousta věcí k objevování je nejenom v kabině, ale někdy také na zadním sedadle. Abyste měli kontrolu i nad tímto prostorem, můžete si na displeji rádia, resp. navigačního systému vyvolat stacionární obraz prostoru zadního sedadla, který je sejmutý GoPro® kamerou.

Asistenční systémy

Tiguan Allspace je vybaven inteligentními technologiemi a volitelnými asistenčními systémy, které mohou zabránit nehodě a pomáhá Vám tak v kritických jízdních situacích. Vy díky tomu máte při jízdě uklidňující a suverénní pocit.

Asistenční systémy

Area View

Zpět na přehled

Vidí dopředu. V každém směru

Ať se jedná o vyjíždění z parkovacího místa v rušném městském prostředí nebo o manévrování v náročném terénu - v těchto nepřehledných situacích by bylo velmi příjemné mít lepší přehled o situaci okolo Vašeho automobilu a tento přehled navíc získat jedním pohledem. Řešení přináší volitelný prostorový kamerový systém "Area View", který zahrnuje systém čtyř kamer.

Lane Assist

Zpět na přehled

Přímé linie. I při jízdě po silnici

Monotónní jízdy, zužující se jízdní pruhy a úzké venkovské silnice mohou při delší jízdě vést ke ztrátě koncentrace. Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" Vám proto pomáhá lépe vyhodnotit tyto jízdní situace a minimalizovat rizika.

Trailer Assist

Zpět na přehled

Snadné parkování. I s velkým přívěsem

Váš automobil za Vás může převzít řízení při manévrování s přívěsem. Volitelný asistent pro couvání s přívěsem "Trailer Assist" Vám pomůže při této náročné činnosti.

Dynamic Light Assist

Zpět na přehled

Jasné okamžiky. I ve tmě

Dálková světla prodlužují osvětlené pole při jízdě v noci. Jejich vypínání a zapínání však obtěžuje. Volitelný systém "Dynamic Light Assist" proto dálková světla částečně cloní.

Parkovací asistent "Park Assist"

Zpět na přehled

Pohodlné parkování. Na stisk tlačítka

Tiguan Allspace Vás nejenom dovede do cíle, ale navíc za Vás také zaparkuje. Parkovací asistent "Park Assist", který se dodává na přání, změří při jízdě parkovací mezery po obou stranách silnice. V případě, že najde vhodné parkovací místo, automaticky převezme řízení a navede automobil do podélných i příčných parkovacích míst - a následně z nich také dokáže vyjet.

Asistent pro jízdu v koloně

Zpět na přehled

Automaticky zajistí pohodlí. I při jízdě v koloně

Volitelný asistent pro jízdu v koloně za Vás při jízdě ve váznoucí dopravě sleduje ostatní automobily a automaticky reaguje. V rámci možností daných systémem udržuje Váš vůz v jízdním pruhu a ovládá brzdy a plyn. Při jízdě v koloně Váš vůz automaticky zastaví a po daném časovém zpoždění se opět rozjede. Vše zajišťují vzájemně sladěné osvědčené asistenční systémy - volitelný adaptivní tempomat ACC a asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist". Asistent pro jízdu v koloně je významným přínosem pro pohodlí ve váznoucí dopravě a navíc eliminuje riziko nehod typických pro jízdu v dopravní zácpě.

Komfort

Jízda v terénu nebývá většinou moc příjemná. O to důležitější je, abyste se při jízdě k němu cítili pohodlně. Tiguan Allspace Vám díky svému prostornému interiéru a celé řadě asistenčních systémů zpříjemní každou jízdu tak, jak je to jen možné.

Easy Open
DYNAUDIO
Sedadlo ergoActive
Active Info Display
Head-up-Display

Zavazadlový prostor s funkcí "Easy Open"
Jednoduše se otevře. Jednoduše se zavře

Díky volitelné funkci "Easy Open" začíná uvolněná jízda ještě před nastoupením. Chcete-li například do zavazadlového prostoru uložit těžké cestovní tašky, nemusíte je již odkládat a hledat klíček od vozu - k otevření elektricky ovládaných dveří zavazadlového prostoru totiž postačí jen jeden malý pohyb nohou pod zádí vozu.
Stejně pohodlné je i následné zavření dveří zavazadlového prostoru - stačí pouze stisknout tlačítko na jejich vnitřní straně. Dveře zavazadlového prostoru se zavřou až poté, co se s klíčkem od vozu vzdálíte od zádi nebo po uplynutí 20 sekund.

DYNAUDIO Excite Surround
Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón

Dokážete si představit, že hudba zní v autě lépe než z Vaší domácí hifi soupravy? Audiosystém DYNAUDIO Excite Surround, který je součástí výbavy na přání, je dokonale přizpůsoben akustice interiéru vozu a reprodukuje zvuk v takové kvalitě, která Vás překvapí, a to i v případě, že jste zvyklí na zvuk na high end úrovni.

Sedadlo ergoActive
Před očima silnice. Za zády komfort

Volitelné sedadlo ergoActive s pečetí AGR zajistí v průběhu jízdy optimální komfort a pohodlí pro Vaši páteř. Kromě sklonu opěradla a hloubky sedáku lze elektricky ve čtyřech směrech nastavit také bederní opěrku s elektricky ovládanou masážní funkcí.

Active Info Display
Lze jej přizpůsobit. Podle Vašich potřeb

Otáčkoměr, tachometr nebo počítadlo kilometrů - na volitelném digitálním panelu "Active Info Display" máte ve svém zorném poli vše, co potřebujete vědět a ještě mnohem více informací. To nejlepší na tom je, že v centru pozornosti můžete mít vždy informace, které jsou pro Vás nejdůležitější.

Head-up-Display
Vše máte ve svém zorném poli a cíl stále před očima

Informace máte stále před očima, aniž byste museli přestat sledovat dění na vozovce. Po stisknutí tlačítka se z palubní desky vysune "Head-up-Display" (HUD), který přímo v zorném poli řidiče zobrazuje všechny důležité informace, jako je rychlost jízdy, pokyny navigačního systému, údaje asistenčních systémů nebo dopravní značky.

Technologie

Ať se cíl Vaší příští cesty nachází kdekoli, výkonné motory s volitelnou technologií 4MOTION Vás dovezou na téměř každé místo na mapě. Přitom budete mít stále vše pod kontrolou - na každé cestě. Díky volitelnému systému 4MOTION Active Control bude Váš Tiguan Allspace vždy optimálně nastavený na povrch vozovky, po kterém právě pojedete.

Volba jízdního profilu

Připravený na všechno. Bez ohledu na povrch cesty

Díky této volitelné funkci můžete vždy zvolit vhodný jízdní profil - Normal, Eco, Sport, Comfort nebo Individual. V závislosti na tom je upraveno nastavení motoru a převodovky, stejně jako chování relevantních asistenčních systémů.

Více informací

4MOTION

Vždy budete mít zajištěnu optimální trakci

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovky? Díky pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř všude.

Více informací

Motory

Větší efektivita

Ať se rozhodnete pro motor benzinový, nebo naftový, všechny nabízené pohony pro Tiguan Allspace se vyznačují vysokou efektivitou a jsou vhodné pro využití v každodenním provozu.

Více informací

4MOTION Active Control

Vyladěný

Nezáleží na tom, zda jedete po rychlostní komunikaci, nebo po zasněžené sjezdovce - díky volitelnému systému 4MOTION Active Control máte k dispozici různé jízdní profily, které jsou přizpůsobené určitému povrchu vozovky.

Více informací

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.