Udržuje Vás ve správném směru a zajistí Vám dobrou zábavu

Rádia a navigační systémy

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a jeden navigační systém. Všechny jsou vybaveny prvotřídním způsobem.

Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy, je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm) a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Je vybavené příjmem rádiového signálu v pásmu FM, dvěma konektory USB (typ C) a rozhraním bluetooth. Na přání je možné počet reproduktorů rozšířit ze dvou na čtyři.

Volitelné rádio "Composition Media" je vybavené šesti reproduktory. Zahrnuje všechny funkce a možnosti připojení rádia "Composition Colour", navíc je doplněné dalším USB portem a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Lze je ovládat velmi komfortním způsobem prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm).

Barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) je vybaven rovněž navigační systém "Discover Media", který se dodává na přání. Kromě toho disponuje šesti reproduktory, příjmem rádia v pásmu FM, dvěma sloty na SD karty, USB konektorem (Typ A) a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA.

Všechny uvedené přístroje jsou vybavené anténní diverzitou, která zejména v oblastech s nízkou úrovní signálu přispívá k dobré kvalitě příjmu. Od modelu "Composition Media" mohou být navíc na přání vybaveny příjmem digitálního signálu DAB+.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.