Jste ve spojení se vším, co je pro Vás důležité.

Car-Net

Díky Vašemu chytrému mobilnímu telefonu jste téměř vždy online. Proč by to nemělo fungovat stejně ve Vašem automobilu? Díky službám online Car-Net pojede Váš T-Roc po informační dálnici se spoustou vzrušujících zážitků a konkrétních výhod.

Car-Net "Guide & Inform"

Zůstanete v kurzu a přitom si budete užívat dobrou zábavu

V reálném čase můžete zjistit, kde aktuálně vzniká dopravní zácpa a jakou cestou ji můžete nejlépe objet. Nebo v průběhu cesty můžete použít vyhledávání zvláštních cílů k tomu, abyste nalezli hotel, čerpací stanici, právě otevřené kino nebo Vaši budoucí oblíbenou italskou restauraci. S paketem služeb Car-Net "Guide & Inform"¹ můžete využít nejaktuálnější data z internetu. Vaše cesta tak bude ještě pohodlnější, zábavnější a vzrušující.

 

¹ Pro užívání služeb Car-Net je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému se přihlašuje pomocí uživatelského jména a hesla. Dále je nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.
Využívání mobilních služeb online Car-Net "Guide & Inform" a "Security & Service" je možné pouze v kombinaci s navigačním systémem "Discover Media", resp. "Discover Pro", které jsou součástí výbavy na přání. Navíc je potřebné také koncové mobilní zařízení umožňující přístup k internetu (např. chytrý mobilní telefon), které je schopné fungovat jako wifi hotspot. Alternativně je možné využít kombinaci funkce telefonního rozhraní "Business" a chytrého mobilního telefonu s podporou Remote SIM Access Profile (rSAP) nebo SIM karty s možností využití datových a telefonních služeb. V kombinaci s navigačním systémem "Discover Media" je také možné využít přístupový bod CarStick LTE, jenž se dodává na přání a který může rovněž zajistit bezproblémový přístup k internetu pro Váš navigační systém a v automobilu může vytvořit wifi hotspot. Mobilní služby online Car-Net jsou přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu - zejména v zahraničí - vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Při využívání mobilních služeb online Car-Net se z důvodu velkého objemu přenášených dat důrazně doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s paušální sazbou za datové přenosy.
Dostupnost služeb Car-Net se může v jednotlivých zemích lišit. Uvedené služby se uzavírají na dobu určitou a jejich obsah se v průběhu trvání smlouvy může měnit. Pro užívání bezplatné aplikace We Connect je nutný chytrý mobilní telefon s operačním systémem - iOS nebo Android - a SIM karta umožňující datové přenosy, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva mezi Vámi a mobilním operátorem. Bližší informace o mobilních službách online získáte na adrese www.connect.volkswagen-we.com nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Car-Net App-Connect


Vaše oblíbené aplikace můžete využívat i ve Vašem voze T-Roc R.

Chcete bezpečně a pohodlně využívat aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu i ve Vašem automobilu? Díky rozhraní App-Connect¹ je to tak jednoduché jako nikdy v minulosti. Vybrané aplikace a obsah se paralelně zobrazují ve Vašem zorném poli na displeji infotainment systému, jehož prostřednictvím je můžete pohodlně ovládat přímo ve Vašem voze Volkswagen. Lze tak velmi snadno přistupovat například k hudbě, zprávám, mapám nebo audioknihám. Volkswagen pro připojení chytrého mobilního telefonu podporuje tři technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je v průběhu jízdy možné spustit pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/, informace o kompatibilitě telefonů s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a informace o kompatibilitě telefonů s rozhraním MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/.


¹ K dispozici je pouze v kombinaci s rádiem "Composition Media" nebo s navigačním systémem "Discover Media", resp. "Discover Pro".

Car-Net "Security & Service"


Dveře zavřít. Dveře otevřít. Pomocí aplikace.

Zamknuli jste Váš automobil, nebo ne? Cestu z Vaší pohovky nebo z restaurace zpět k vozidlu si můžete ušetřit: Zamknout (nebo odemknout)¹ Váš Volkswagen můžete zcela jednoduše pomocí Vašeho chytrého mobilního telefonu. A to je pouze jedna z mnoha služeb paketu Car-Net "Security & Service".

  • Uložení a opětovné nalezení pozice parkování
  • Pomocí chytrého mobilního telefonu lze zkontrolovat stav vozidla, jako je stav počitadla kilometrů nebo stav paliva v nádrži
  • Varování před vloupáním do vozu prostřednictvím e-mailu nebo pusch zprávou²
  • Automatické tísňové volání s informací o poloze vozidla a daty o vozidle, informace o počtu osob (v případě nehod s aktivací airbagu)


¹ Z důvodu zajištění bezpečnosti je u služby Zamknout a odemknout nutné odsouhlasení osobní identifikace Volkswagen Ident, které vyžaduje ověření buď přes autorizovaného zástupce Volkswagen, nebo přes videohovor.

² Dodává se pouze s alarmem s nezávislým zdrojem, který je součástí výbavy na přání. Předpokladem je, že se vůz nachází v oblasti pokrytí signálem GPS nebo signálem mobilní sítě v evropských zemích, ve kterých je tato služba podporována. Odchylky specifické pro jednotlivé země a další informace naleznete v příslušných Všeobecných smluvních podmínkách týkajících se produktu.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Nový T-Roc R

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.