Udržuje Vás ve správném směru a zajistí Vám dobrou zábavu

Rádia a navigační systémy

Jste připraveni na koncert na přání? Na programu jsou dvě rádia a jeden navigační systém. Všechny jsou vybaveny prvotřídním způsobem.

Rádio Composition Colour, které je součástí sériové výbavy, je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm) a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Je vybavené příjmem rádiového signálu v pásmu FM, dvěma konektory USB (typ C) a rozhraním bluetooth. Na přání je možné počet reproduktorů rozšířit ze dvou na čtyři.

Volitelné rádio Composition Media je vybavené šesti reproduktory. Zahrnuje všechny funkce a možnosti připojení rádia Composition Colour, navíc je doplněné dalším USB portem a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Lze je ovládat velmi komfortním způsobem prostřednictvím barevného dotykového displeje s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm).

Barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) je vybaven rovněž navigační systém Discover Media, který se dodává na přání. Kromě toho disponuje šesti reproduktory, příjmem rádia v pásmu FM, dvěma sloty na SD karty, USB konektorem (Typ A) a možností připojení mobilního telefonu přes protokol bluetooth. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA.

Všechny uvedené přístroje jsou vybavené anténní diverzitou, která zejména v oblastech s nízkou úrovní signálu přispívá k dobré kvalitě příjmu. Od modelu Composition Media mohou být navíc na přání vybaveny příjmem digitálního signálu DAB+.

Uváděné ceny jsou pouze orientační, doporučené importérem značky Volkswagen (Porsche Česká republika s.r.o.), včetně DPH a nejsou nabídkou ve smyslu ust. § 1732 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, ve znění pozdějších předpisů. Aktuální cenu a specifikaci vybraného modelu Vám na požádání sdělí Váš autorizovaný prodejce vozů Volkswagen. Fotografie a videa jsou pouze ilustrativní a vyobrazené modely mohou obsahovat prvky příplatkové nebo aktuálně nedostupné výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.