Delší cestou jeďte pouze v případě, že je to výhodné

Volitelný navigační systém Discover Media pro rádio Composition Media je vybaven barevným dotykovým displejem se senzorem přiblížení s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm), předinstalovanými mapami pro Evropu, šesti reproduktory a jeho výkon je 4x 20 wattů. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA. K jeho výbavě dále patří dva sloty na SD karty, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Díky mobilním službám online pak budete mít na Vašich cestách ty nejlepší informace z internetu.

Když chcete, můžete ho využívat i pro poslouchání rádia.

Rádio Composition Media je vybaveno barevným dotykovým displejem se senzorem přiblížení a s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Jeho výkon je 4x 20 wattů. Multimediální zážitek, který tento systém zaručuje, pak zprostředkovává šest reproduktorů. K jeho výbavě dále patří jeden slot na SD kartu, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu.

Rádio Composition Colour, které je součástí sériové výbavy, je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm), dvěma konektory USB-C, podporuje hudební formáty MP3 a WMA a umožňuje příjem rádia v pásmu FM. Váš chytrý mobilní telefon můžete k rádiu připojit pomocí protokolu bluetooth. Součástí rádia je šest vysoce kvalitních reproduktorů.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.