Delší cestou jeďte pouze v případě, že je to výhodné

Volitelný navigační systém "Discover Media" pro rádio "Composition Media" je vybaven barevným dotykovým displejem s přibližovacím senzorem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm), předinstalovanými mapami pro Evropu, šesti reproduktory a jeho výkon je 4x 20 wattů. Podporuje hudební formáty MP3, AAC a WMA. K jeho výbavě dále patří dva sloty na SD karty, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. Díky mobilním službám online pak budete mít na Vašich cestách ty nejlepší informace z internetu.

Když chcete, můžete ho využívat i pro poslouchání rádia.

Rádio "Composition Media" je vybaveno barevným dotykovým displejem s přibližovacím senzorem a s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm) a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Jeho výkon je 4x 20 wattů. Multimediální zážitek, který tento systém zaručuje, pak zprostředkovává šest reproduktorů. K jeho výbavě dále patří jeden slot na SD kartu, jeden USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu

Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy, je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm), dvěma konektory USB-C, podporuje hudební formáty MP3 a WMA a umožňuje příjem rádia v pásmu FM. Váš chytrý mobilní telefon můžete k rádiu připojit pomocí protokolu bluetooth. Součástí rádia je šest vysoce kvalitních reproduktorů.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.