Trápíte se ovládáním volantu nebo za sebe necháte zaparkovat?

Parkovací asistent Park Assist, který je součástí výbavy na přání, rozpozná příčná i podélná parkovací místa a při následném parkování automaticky přebírá ovládání volantu.* Z podélných parkovacích míst dokáže také vyjet. Na Vás zbývá ovládání pedálů plynu, spojky a brzdy a pozorné sledování situace okolo vozu.

 

* V rámci možností daných systémem.

Couvání s nejlepším výhledem

Zpětná kamera, která se dodává na přání, Vám pomáhá při couvání.* Obraz z kamery, která snímá prostor za vozidlem, je přenášen na displej rádia nebo navigačního systému.

 

* V rámci možností daných systémem.

Při parkování Vám pomůže také Váš sluch

Kolik místa ještě zbývá? Volitelný akustický parkovací systém ParkPilot usnadňuje prostřednictvím přerušovaných tónů manévrování v těsných parkovacích místech. Umožňují to senzory v přední a zadní části vozu. Pomocí akustické signalizace a grafického zobrazení na displeji infotainment systému jste tak varováni před překážkami.*

Novou nedílnou součástí akustického parkovacího systému ParkPilot je funkce brzdění při manévrování, která při couvání do rychlosti 10 km/h brzdí automobil a může tak zabránit kolizi nebo zmírní její následky. Funkci brzdění při manévrování je možné prostřednictvím tlačítka aktivovat rovněž pro jízdu dopředu. Automobil díky tomu automaticky zastaví před překážkami vpředu v případě, že řidič nereaguje na varovné akustické signály. Pro variantu výbavy Style je systém ParkPilot s praktickou funkcí brzdění při manévrování součástí sériové výbavy.

 

* V rámci možností daných systémem.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.