Prostorový zázrak: Uvnitř se skrývá mnoho

Seznamte se s novým vozem T-Cross¹

Nový T-Cross¹ je i nadále etalonem skutečné kvality. Díky přesvědčivě variabilní koncepci interiéru můžete po sklopení opěradla sedadla spolujezdce bez problémů naložit i neskladné předměty, jako jsou například regály, a to až do délky 2,4 m. Další designovou zajímavostí jsou světlomety IQ.LIGHT LED Matrix, jež se dodávají na přání, a které zajišťují ještě lepší viditelnost při jízdách v noci.

Nastupte a začněte si užívat radost

Celý interiér navozuje příjemné pocity. A to díky ještě kvalitnější výbavě, palubní desce Soft Touch a navigačnímu systému Discover Pro s úhlopříčku 9,2 palce (23,4 cm), který je v závislosti na výbavě k dispozici na přání.

Paket tažné zařízení

Maximální hodnota svislého zatížení volitelného tažného zařízení je 75 kg. Nový T-Cross¹ tak může na tažném zařízení bez problémů transportovat dokonce i elektrokola.

Prototyp blízký sériovému modelu

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

T-Cross
Výprodej skladu

T-Cross
Výprodej skladu

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.