Interiér, který je zcela podle Vašeho vkusu? Máte ho mít

Síla spočívá v přírodě. Jestliže je to i Vaše motto, pak správnou volbou pro Vás je volitelný designový paket zelená Garden. Střední plochy sedadel a vnitřní plochy jejich zvýšených boků jsou vyvedeny v kombinaci barev tyrkysové, oranžové a šedé Platinum. Dekor Transition ve 3D designu v kombinaci černé barvy leštěné do vysokého lesku a šedé umocňuje přírodní atmosféru interiéru, kterou doplňují tónovaná skla zadních oken a kryty na středové konzole v černé barvě ve vysokém lesku. V zelené barvě Garden jsou vyvedeny také kryty vnějších zpětných zrcátek. 17" kola z lehké slitiny Manila - pro variantu výbavy T-Cross Life nebo 18" kola z lehké slitiny Köln - pro variantu výbavy T-Cross Style jsou v zelené barvě Garden nebo černé. Každá jízda ve Vašem voze T-Cross se tak stane jedinečným zážitkem pro Vaše smysly.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.