Vytvořte si interiér přesně podle Vašeho přání

Máte rádi barvy, ze kterých sálá energie? Tak právě pro Vás je určen designový paket oranžová Energetic. Potahová látka na středních plochách sedadel a vnitřních plochách jejich zvýšených boků je vyvedena v oranžové barvě a světle šedé Ceramique, což je svěží a současně decentní kombinace. Jedinečným detailem je rovněž dekor Transition ve 3D designu v kombinaci oranžové barvy Energetic a šedé. S ním jsou dokonale sladěné také kryty na středové konzole v oranžové barvě Energetic, spona na volantu a tónovaná skla zadních oken. Završením výčtu prvků tohoto paketu jsou pak 17" kola z lehké slitiny Manila - pro variantu výbavy T-Cross Life nebo 18" kola z lehké slitiny Köln - pro variantu výbavy T-Cross Style - v oranžové barvě Energetic, stejně jako kryty vnějších zpětných zrcátek.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.