Používejte své aplikace také ve voze Volkswagen

Car-Net App-Connect

Softwarové rozhraní App-Connect¹, které se dodává na přání, Vám umožňuje pohodlně propojit Váš chytrý mobilní telefon s volitelným rádiem "Composition Media" nebo s volitelným navigačním systémem "Discover Media". Prostřednictvím dotykového displeje infotainment systému je pak možné ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu. Výhoda však nespočívá pouze v jednoduchém ovládání. Celá řada aplikací dokáže pracovat s daty získanými z automobilu a nabízí tak další užitečné a zábavní funkce.

Volkswagen v současnosti podporuje tři rozhraní pro připojení chytrých mobilních telefonů - CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon si můžete ověřit, kterou z uvedených technologií Váš chytrý mobilní telefon podporuje. Vezměte prosím na vědomí, že ne všechny aplikace jsou kompatibilní se všemi třemi technologiemi a podpora těchto technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány.

 

 

Dodává se pouze v kombinaci s rádiem „Composition Media“ nebo navigačním systémem „Discover Media“. Kompatibilní s technologiemi MirrorLink®, CarPlay™ a Android Auto™. Podpora těchto technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Vezměte prosím na vědomí, že standard App-Connect v současnosti podporuje již velké množství modelů chytrých mobilních telefonů. Volkswagen úzce spolupracuje s předními výrobci mobilních telefonů pro zajištění široké podpory a zrychlení implementace technologie App-Connect. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese www.volkswagen.com/car-net. Díky softwarovému rozhraní App-Connect jsou – v závislosti na použité technologii – na displeji ve středové konzole paralelně zobrazovány speciální aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu. Tyto užitečné aplikace se značkou Volkswagen můžete pomocí dotykové obrazovky infotainment systému také ovládat. V závislosti na použité technologii a aplikaci je možné využít rovněž ovládání pomocí hlasových pokynů.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.