Používejte své aplikace také ve voze Volkswagen

Car-Net App-Connect

Softwarové rozhraní App-Connect¹, které se dodává na přání, Vám umožňuje pohodlně propojit Váš chytrý mobilní telefon s volitelným rádiem "Composition Media" nebo s volitelným navigačním systémem "Discover Media". Prostřednictvím dotykového displeje infotainment systému je pak možné ovládat vybrané aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu. Výhoda však nespočívá pouze v jednoduchém ovládání. Celá řada aplikací dokáže pracovat s daty získanými z automobilu a nabízí tak další užitečné a zábavní funkce.

Volkswagen v současnosti podporuje tři rozhraní pro připojení chytrých mobilních telefonů - CarPlay™, Android Auto™ od společnosti Google a MirrorLink®. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon si můžete ověřit, kterou z uvedených technologií Váš chytrý mobilní telefon podporuje. Vezměte prosím na vědomí, že ne všechny aplikace jsou kompatibilní se všemi třemi technologiemi a podpora těchto technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány.

 

 

Dodává se pouze v kombinaci s rádiem „Composition Media“ nebo navigačním systémem „Discover Media“. Kompatibilní s technologiemi MirrorLink®, CarPlay™ a Android Auto™. Podpora těchto technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Vezměte prosím na vědomí, že standard App-Connect v současnosti podporuje již velké množství modelů chytrých mobilních telefonů. Volkswagen úzce spolupracuje s předními výrobci mobilních telefonů pro zajištění široké podpory a zrychlení implementace technologie App-Connect. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese www.volkswagen.com/car-net. Díky softwarovému rozhraní App-Connect jsou – v závislosti na použité technologii – na displeji ve středové konzole paralelně zobrazovány speciální aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu. Tyto užitečné aplikace se značkou Volkswagen můžete pomocí dotykové obrazovky infotainment systému také ovládat. V závislosti na použité technologii a aplikaci je možné využít rovněž ovládání pomocí hlasových pokynů.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.