Menu
Zavřít

Určitě nepřehlédněte

Extra zvýhodnění 121 000 Kč
na skladové vozy Sharan

Možnost dalšího zvýhodnění až 40 000 Kč
+ Servis na 5 let / 60 000 km

Akce a financování Sharan

Interiér

Sharan dokonale zvládá dva protichůdné požadavky - je velmi dobře využitelný ve všedních dnech, jeho vzhled přitom rozhodně není všední. Interiér vozu Sharan je toho nejlepším důkazem: Vypadá stejně kvalitně, jak se v něm cítíte. A přitom je navržen tak, aby uspokojil nároky každodenního rodinného života.

Více o designu

Komfort

Udělejte si ve voze Sharan pohodlí. Jeho rozsáhlá základní výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků zajistí, že si s ním pohodlně užijete každý den.

Více o komfortu

Výbava & design

Vysoce kvalitní výbavou a čistým designem se vyznačuje každý Volkswagen. Celá řada možností individualizace Vám navíc umožňuje, abyste si vytvořili Váš vlastní Sharan. Budete překvapeni, jak bohatou nabídku máte k dispozici.

Interiér

Důkaz, že účelnost může mít také styl

Sharan dokonale zvládá dva protichůdné požadavky - je velmi dobře využitelný ve všedních dnech, jeho vzhled přitom rozhodně není všední. Interiér vozu Sharan je toho nejlepším důkazem: Vypadá stejně kvalitně, jak se v něm cítíte. A přitom je navržen tak, aby uspokojil nároky každodenního rodinného života.

Více informací

Exteriér

Ať se jedná o státní operu nebo supermarket, Váš Sharan zanechá dobrý dojem všude

Ať ve smokingu v opeře nebo s rodinou na velkém nákupu. Všestrannost vozu Sharan je harmonicky sladěna s moderním a kvalitním designem.

Více informací

Panoramatické střešní okno

I Vaše ratolesti mohou sedět na komfortních sedadlech

Slunce, vítr a mnoho dalšího: Panoramatické posuvné/výklopné střešní okno otevírá spoustu možností.

Více informací

Bi-Xenonové světlomety

S bi-xenonovými světlomety bude Váš Sharan zářit ještě více

Jasné výhody: Volitelné bi-xenonové světlomety vozu Sharan zajistí nejenom nezaměnitelný a výrazný vzhled, ale také dobrý výhled.

Více informací

Kola

Kola, která jedou s Vámi

Ke každým šatům patří vhodná obuv: S těmi správnými koly z lehké slitiny vytvoříte působivou kompozici. K dispozici je široká paleta designů, od decentních až po dynamické.

Více informací

Zavazadlový prostor

Geniálně jednoduchý, jednoduše geniální: Flexibilní interiér vozu Sharan

Potřebujete hodně místa? Ve voze Sharan ho najdete. V pětimístném provedení dokonce až 2 430 litrů. Díky funkci sklopení opěradel sedadel "EasyFold" je jeho variabilita rychlejší a snazší jako nikdy dříve.

Více informací

Seznamte se s atraktivními prvky vozu Sharan z různých úhlů pohledu

Infotainment

Ať už chcete za jízdy telefonovat, potřebujete aktuální dopravní informace, chcete se za pomoci navigace dostat do cíle Vaší cesty nebo si jen chcete poslechnout hudbu z vlastních zdrojů - Sharan Vám nabízí celou řadu možností, jak pohodlně a jednoduše využívat moderní technologie.

Už nejezděte bez připojení k internetu

Car-Net "Guide & Inform

Internet může být užitečný v mnoha oblastech života - a platí to i v případě automobilu. Díky nejaktuálnějším datům můžete mít například neustálý přehled o situaci v dopravě. Na základě těchto informací tak můžete včas plánovat nebo změnit trasu Vaší cesty. Volitelné mobilní služby online "Car-Net Guide & Inform" toho však nabízejí mnohem více.

Více informací

Je dobré, když si můžete vybrat své spolujezdce

Rádia a navigační systém

Ve Vašem voze Sharan si sami určíte, co budete poslouchat. Vybírat přitom můžete ze dvou rádií - s osmi reproduktory, snadným ovládáním a mnoha možnostmi připojení. Alternativně si můžete vybrat také navigační systém, který splní každé multimediální přání.

Více informací

Používejte své aplikace také ve voze Volkswagen

Car-Net App-Connect

App-Connect - to jsou tři inovativní technologie, díky nimž můžete ovládat aplikace běžící na Vašem chytrém mobilním telefonu prostřednictvím dotykového displeje Vašeho infotanment systému: MirrorLink®, Android Auto™ od Google a Apple CarPlay™.

Více informací

S oběma rukama na volantu budete telefonovat bezpečněji

Telefonní rozhraní "Comfort"

Buďte k zastižení, i když právě sedíte za volantem. Díky telefonnímu rozhraní "Comfort", které je součástí výbavy na přání, můžete mít při telefonování obě ruce na volantu a vše tak budete mít jistě pod kontrolou.

Více informací

Komfort

Udělejte si ve voze Sharan pohodlí. Jeho rozsáhlá základní výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních prvků zajistí, že si s ním pohodlně užijete každý den.

Klimatizace Climatronic

Zajistí Vám individuální cestovní klima

Příliš horko, příliš chladno nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být poměrně složité zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky třízónové klimatizaci "Pure Air Climatronic" patří diskuse o nastavení teploty minulosti.

Více informací

Boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním

Boční posuvné dveře otevřete i zavřete pouhým stisknutím tlačítka

"Sezame otevři se" - téměř stejně okouzlujícím způsobem je u vozu Sharan možné otevřít i zavřít boční posuvné dveře s elektrickým ovládáním (výbava na přání).

Více informací

Integrované dětské sedačky

I Vaše ratolesti mohou sedět na komfortních sedadlech

Sharan může být na přání vybaven až dvěma integrovanými dětskými sedačkami. Komfort si mohou užít i Vaši nejmenší pasažéři.

Více informací

Sedmimístné provedení

Vy budete flexibilní a Vaši spolucestující si budou užívat pohodlí

Rodina, přátelé, kolegové: Je-li k dispozici až sedm sedadel, tak si každý najde své místo. A díky systému pro usnadnění nastupování "Easy Entry" se i cestující na sedadlech ve třetí řadě dostanou pohodlně na svá místa.

Více informací

Dveře zavazadlového prostoru s elektrickým ovládáním

Tyto dveře můžete otevřít také prostřednictvím stisku tlačítka

Dveře zavazadlového prostoru vozu Sharan je možné otevírat a zavírat také pouhým stiskem tlačítka (výbava na přání) - to je velmi praktické pro ty, kteří mají rádi, když za ně namáhavou práci udělá někdo jiný.

Více informací

"Easy Open"

Pomůže Vám, když právě nemáte žádnou ruku volnou

Tuhle funkci si zamilujete zejména v situacích, kdy máte plné ruce. Díky volitelnému zamykacímu systému "Easy Open", který funguje na základě informací od senzorů, Vám k pohodlnému otevření dveří zavazadlového prostoru postačí jeden pohyb nohou.

Více informací

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy přispívají ve Vašem voze Sharan k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

ACC & "Front Assist"
Lane Assist
"Blind Spot" senzor
ACC & "Front Assist"
Lane Assist
"Blind Spot" senzor

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu

Přáli jste si někdy mít asistenta, který by za Vás sledoval dopravu před vozidlem? Díky adaptivnímu tempomatu ACC a asistentu nouzového brzdění "Front Assist" včetně funkce City Brake, které jsou rovněž součástí paketu, můžete cestovat naprosto uvolněně.

Udržujte své vozidlo v jízdním pruhu a zachovejte si přitom přehled

Monotónní jízdy, zužující se jízdní pruhy a úzké venkovské silnice mohou po delší době strávené za volantem vést k oslabení koncentrace. Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který je součástí výbavy na přání, Vás proto v rámci daných možností podporuje tím, že brání neúmyslnému opuštění jízdního pruhu.

Váš automobil Vám pomáhá při změně jízdního pruhu a při vyjíždění z parkovacího místa

"Blind spot senzor", jenž je součástí sériové výbavy, Vás v rámci možností daných systémem varuje před automobily, které se nacházejí v tzv. "mrtvém úhlu". Asistent pro "vyparkování" monitoruje prostor po stranách Vašeho automobilu při couvání z řady stojících vozidel.

Technologie

Technologie

TDI

Zpět na přehled

Užijte si velkou sílu při nízké spotřebě paliva

Hodně a rádi cestujete, můžete však přitom mít nízkou spotřebu paliva? Naše naftové TDI motory jsou vybavené technologií Common Rail a jsou optimalizované na efektivitu, krouticí moment a výkon.

TSI

Zpět na přehled

Rozhodněte se pro kombinaci radosti z jízdy a racionálního myšlení

Benzinové motory TSI jsou dokonalým spojením výkonu a hospodárnosti. Maximální krouticí moment si u nich můžete užívat již při nízkých otáčkách.

DSG

Zpět na přehled

Zapomeňte na řazení, ale ne na radost z jízdy

S touto převodovkou budete jezdit hospodárně a také sportovním způsobem. Dvouspojková převodovka DSG, která je součástí výbavy na přání, zajišťuje nepostřehnutelnou změnu převodových stupňů bez přerušení přenosu hnací síly. Spojuje přitom výhody manuální a automatické převodovky.

BlueMotion

Zpět na přehled

Když hospodárnost má pro Vás tu nejvyšší prioritu

Modely, které jsou vybavené opatřeními BlueMotion Technology, mají díky vzájemně sladěným inteligentním optimalizačním opatřením nižší spotřebu paliva.

Nezávazná cenová nabídka
přímo od prodejce

Chcete získat cenovou nabídku nebo máte dotaz k modelu Sharan? Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.