Když chcete, můžete ho využívat i pro poslech rádia.

Rádio "Composition Colour"

Rádio "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy je vybavené barevným dotykovým displejem s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm). Rádio "Composition Colour" toho však dokáže mnohem více - umožňuje příjem rádia v pásmu FM, je vybavené slotem na SD kartu, dvěma konektory USB-C a podporuje hudební formáty MP3 a WMA. Váš chytrý mobilní telefon můžete k rádiu připojit pomocí protokolu bluetooth. Součástí rádia jsou čtyři vysoce kvalitní reproduktory. Vše je součástí sériové výbavy pro nové Polo v základní výbavě i v linii Comfortline.

Všechny infotainment systémy ve voze Polo jsou natočeny směrem k řidiči a  inteligentním způsobem zakomponovány do palubní desky. Výdechy ventilace jsou nyní umístěny pod širokým displejem, který je umístěn v horní části palubní desky. Je tak zajištěna lepší ergonomie i viditelnost.

Když chcete, můžete ho užívat i pro poslech rádia.

Rádio "Composition Media"

Jestliže chcete větší displej, CD přehrávač s podporou hudebních formátů MP3 a WMA a šesti reproduktory, je pro Vás tou správnou volbou rádio "Composition Media", které je součástí sériové výbavy pro linii Highline. Je vybavené barevným dotykovým displejem se skleněným povrchem s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm). Zahrnuje všechny funkce rádia "Composition Colour", stejně jako USB-A konektor a protokol bluetooth, který umožňuje připojení většiny mobilních telefonů.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.