Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.

Paket „Style“

Prvotřídní designové detaily paketu "Style" jsou kromě dokonalého sportovního vzhledu také příspěvkem pro komfort. Sportovní sedadla s bederními opěrkami a s potahy v kombinaci látky a umělé kůže se vzhledem uhlíkových vláken jsou nejenom zárukou mimořádného pohodlí, ale díky použitému vzoru jsou velmi atraktivní. Multifunkční volant, madlo ruční brzdy a hlavice řadicí páky jsou potažené kůží a dávají tak pocítit vysokou kvalitu použitých materiálů. Dokonalým završením celkového moderního vzhledu je pak tmavé čalounění stropu a textilní koberce vpředu i vzadu, jež jsou navíc doplněny dekory v provedení "Deep Iron". Paket "Style" se dodává jako výbava na přání pro Polo v linii Comfortline nebo Highline.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.