Polo se přizpůsobí Vašemu stylu jízdy.

Volba jízdního profilu

Polo můžete prostřednictvím volitelné volby jízdního profilu přizpůsobit podle aktuální situace Vašemu způsobu jízdy. Pomocí stisku tlačítka nebo prostřednictvím volby na dotykovém displeji Vašeho infotainment systému zvolíte požadovaný jízdní profil, kterému se následně automaticky přizpůsobí nastavení pohonu i řízení a v kombinaci s dvouspojkovou převodovkou DSG také okamžiky řazení.

Jízdní profil ECO Vám pomáhá při jízdě maximálním možným způsobem šetřit palivo. Přizpůsobí výkon motoru a aktivuje systém "Start-Stop" v případě, že je vypnutý. Dále nastaví regulaci klimatizace a řízení teploty (termo management) s ohledem na optimální spotřebu. Je-li automobil vybaven dvouspojkovou převodovkou DSG, upraví časování řazení rychlostních stupňů a tak často, jak je to možné, využívá jízdu s aktivní volnoběžnou funkcí, při které se šetří palivo.
Jestliže si chcete užívat zcela normální komfort, pak stačí, když zvolíte jízdní profil NORMAL. A máte-li potřebu jet sportovním způsobem, přepněte na jízdní profil SPORT. Mimořádnou flexibilitu Vám pak nabízí jízdní mód INDIVIDUAL.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.