Telefonní rozhraní "Comfort"

Telefonní rozhraní

Velmi komfortní je volitelné telefonní rozhranní "Comfort", jehož součástí není pouze hands free, ale také funkce indukčního nabíjení. Díky další indukční vazbě na vnější anténu vozu a USB portu umístěného v přední odkládací přihrádce, který umožňuje nabíjení připojeného zařízení i datové přenosy, bude telefonování ve Vašem voze Polo mimořádně komfortní. Indukční vazba na vnější anténu vozu zajišťuje v kombinaci s vysoce kvalitním mikrofonem ve stropě a výstupem zvuku přes reproduktory vozidla vynikající kvalitu hovoru. Také už není nutný žádný držák telefonu - to je velmi pěkné i pěkně praktické.

 

Na nabíjecí kabel můžete zapomenout.

Indukční nabíjení

Máte vždy po ruce nabíjecí kabel, když se Vám vybije baterie chytrého mobilního telefonu? Ve voze Polo již na nabíjecí kabel nemusíte myslet. Mobilní telefon totiž stačí pouze uložit do přední odkládací přihrádky, kde bude nabíjen pomocí elektromagnetické indukce. Předpokladem je, že telefon musí podporovat standard Qi. Funkce indukčního nabíjení je součástí telefonního rozhraní "Comfort", lze ji však objednat také samostatně.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.