Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.

Paket „Style“

Prvotřídní designové detaily paketu "Style" jsou kromě dokonalého sportovního vzhledu také příspěvkem pro komfort. Sportovní sedadla s bederními opěrkami a s potahy v kombinaci látky a umělé kůže se vzhledem uhlíkových vláken jsou nejenom zárukou mimořádného pohodlí, ale díky použitému vzoru jsou velmi atraktivní. Multifunkční volant, madlo ruční brzdy a hlavice řadicí páky jsou potažené kůží a dávají tak pocítit vysokou kvalitu použitých materiálů. Dokonalým završením celkového moderního vzhledu je pak tmavé čalounění stropu a textilní koberce vpředu i vzadu, jež jsou navíc doplněny dekory v provedení "Deep Iron". Paket "Style" se dodává jako výbava na přání pro Polo v linii Comfortline nebo Highline.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.