Menu
Zavřít

Vzrušení může přinášet uspokojení.

Polo má nyní nejenom značně větší rozměry, ale zaujme také novým dynamickým designem. Jeho bezpečnost je navíc vylepšena díky sériovým asistenčním systémům, jako např. systému nouzového brzdění "Front Assist", včetně funkce City Brake a s rozpoznáváním chodců.

Dokonalé bezpečí
Dokonalá krása

Polo Vás ochrání. Je totiž vybaveno ještě více bezpečnostními asistenty než předchozí model a má přehled o všem, co se okolo Vás děje. Přitom je však centrem zájmu svého okolí. Důvodem je zcela nový design se sníženou boční linií, dynamickými rysy a nově navrženými světlomety. A platí to při každé jízdě.

Výbava & design

Polo je výrazné, bezpečné a sportovní. Díky svým čistým tvarům a elegantně vedeným liniím je ztělesněním dokonalé harmonie designu a účelnosti. Zaujme svými komfortními, bezpečnostními a moderními funkcemi. Polo v každém probouzí touhu nastoupit do něj a vydat se na cestu.

Exteriér

Exteriér
Ukažte své sebevědomí

Polo je výrazné a sportovní. Přední partie působí díky dlouhé kapotě motoru dynamičtějším dojmem a horizontálně vedené linie ji opticky rozšiřují. Jeho sportovní vzhled, kompaktní rozměry a krátké přesahy karoserie jsou zárukou jedinečné radosti z jízdy.

Více o exteriéru

Interiér

Interiér
Více prostoru pro Váš komfort.

K zajímavým prvkům interiéru vozu Polo patří osvětlení "Ambiente" (sériová výbava pro Highline), sedadla s volitelnými bederními opěrkami a nové dekory. Polo má také větší rozměry, což znamená více místa nad hlavou i pro nohy řidiče, spolujezdce i cestujících na zadních sedadlech.

Více o interiéru

 

Světla

Světla
Jste připraveni na velkou záři?

Světlo, které Vás potěší. Polo je sériově vybavené LED světly pro denní svícení a halogenovými světlomety, které mu dodávají jedinečný vzhled. Sportovní projev Vašeho vozu Polo můžete na přání ještě více umocnit, rozhodnete-li se pro LED světlomety a LED zadní světla.

Více o světlech

 

Kola

Kola
Nádhera připravená pro Vás: nabídka kol pro Polo.

Se kterými koly bude Vaše Polo vypadat nejlépe, záleží pouze na Vašem názoru. Proto Vám nabízíme atraktivní nabídku ocelových kol i kol z lehké slitiny, díky nimž bude Vaše Polo obrazem Vašeho osobního vkusu.

Více o kolech

Volitelné výbavy R-Line

Zvýrazněte sebevědomý projev Vašeho vozu Polo: Díky volitelné výbavě R-Line dodáte jeho zevnějšku ještě více dynamiky, v interiéru potom umocníte jeho sportovní temperament.

Paket R-Line

Zvýrazněte atletický charakter Vašeho vozu Polo.

Pomocí paketu R-Line posílíte sportovní vzhled Vašeho vozu Polo, a to jak zvenku, tak v jeho interiéru. Jaké jsou jeho výrazné prvky? Vlastně všechny, protože použité designové detaily vyváří celkový harmonický obraz.

Více o paketu R-Line

R-Line "Exteriér"

Když preferujete sebevědomý dynamický vzhled.

Volitelný paket "R-Line Exteriér" posiluje sportovní charakter Vašeho vozu Polo. Ať se na něj budete dívat zepředu, z boku nebo zezadu - jeho temperamentní design zanechá dojem vždy.

Více o paketu R-Line Exteriér

Seznamte se s atraktivními prvky vozu Polo z různých úhlů pohledu

Infotainment

Ať už potřebujete v průběhu jízdy telefonovat, sledovat aktuální dopravní informace, jedete k cíli Vaší cesty pomocí navigace nebo jen chcete poslouchat Vaši oblíbenou hudbu - Vaše Polo Vám přináší celou řadu možností, jak pohodlně a snadným způsobem využívat moderní technologie.

Rádio
Navigace
Car-Net

Rádio
Když chcete, můžete jej používat i pro poslech rádia

Posloucháte v průběhu jízdy rádi hudbu, přitom však chcete mít ty nejaktuálnější informace a nechcete se vzdát prvotřídního komfortu? Nadšení pak zcela jistě vyvolá nabídka rádií.

Navigace
Vždy jeďte pouze po té nejvýhodnější trase

Navigaci doplněnou systémem Car-Net "Guide & Inform Basic" se vyplatí zapnout i na cestách, které dokonale znáte. Tato služba využívá nejaktuálnější data z internetu a může Vás tak včas varovat před dopravní zácpou a najít objízdnou trasu. Pomocí služby Vyhledávání zvláštních cílů online pak můžete najít novou kavárnu nebo restauraci.

Car-Net
Můžete se spojit se vším, co je pro Vás důležité

Díky svému chytrému mobilnímu telefonu jste téměř vždy online. Proč by to nemělo platit také ve Vašem automobilu? Systém Car-Net připojuje Polo na datovou dálnici - a Vám přináší spoustu výhod. Jízdu v autě si bez bohaté nabídky informačních služeb brzdy nebudete umět představit.

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy přispívají ve Vašem voze Polo k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

Asistenční systémy

Bezpečnost

Zpět na přehled

Pro zajištění bezpečnosti je potřeba spousta pomocníků.

V silničním provozu občas nastane nepředvídatelná situace. V takové případě Vám Polo pomůže.

Jízda

Zpět na přehled

Nehádejte se prosím, kdo bude řídit.

Jízda s vozem Polo Vám přinese spoustu zábavy. K tomu přispívají také praktické asistenční systémy, které Vám spoustu věcí zjednoduší a zajistí větší komfort. Při cestování na dlouhé vzdálenosti si např. můžete dopřát trochu uvolnění nebo si při řízení můžete nechat pomoci.

Parkování

Zpět na přehled

Jízda přináší zábavu. Parkování nyní také.

Parkování se může proměnit na zkoušku trpělivosti. Je proto dobře, že ve voze Polo můžete mít na přání parkovací asistenční systémy, díky nimž se parkování stane velmi snadnou záležitostí.

Komfort

Budete okouzleni tím, jak je jízda ve voze Polo příjemná. Díky komfortní výbavě budete sedět pohodlně i při cestování na dlouhé vzdálenosti a navíc si přitom budete šetřit i svá záda. Pohodové klima Vám pak zajistí volitelná klimatizace "Climatronic" (sériová výbava pro linii Highline) s individuálním nastavením.

Active Info Display

Active Info Display
Sledujte pouze informace, které jsou pro Vás důležité

Analogové přístroje patří minulosti. Klasické kruhové přístroje mohou být na přání nahrazeny displejem s vysokým rozlišením. Inovativní moderní kombinovaný přístroj "Active Info Display" Vám poskytne mnohem více informací než jen aktuální rychlost a stav paliva v nádrži.

Více o Active Info Display

Komfort sezení

Komfort sezení
K tomu, abyste si užili pohodlí, stačí, když zůstanete sedět

Ať budete cestovat do vzdálené destinace nebo pojedete pouze na krátkou vzdálenost, sezení na sedadlech Vašeho vozu Polo bude vždy příjemné. Ergonomická sedadla, která jsou součástí sériové výbavy, šetří v průběhu jízdy Vaše záda a jsou tak pohodlná, že téměř zapomenete, že cestujete v autě.

Více o komfortu sezení

 

Klimatizace "Climatronic"

Klimatizace "Climatronic"
Nastavte si při cestování klima, podle svých preferencí

Moc horko, příliš zima nebo snad něco mezi tím? Najít tu správnou teplotu může být někdy docela těžký úkol. Zejména v případě, kdy v autě cestuje více osob. Díky volitelné dvouzónové klimatizaci (sériová výbava pro Highline) se diskuse ohledně nastavení teploty stanou ve Vašem voze Polo minulostí.

Více o klimatizaci Climatronic

 

Panoramatické střešní okno

Slunce, vítr a mnoho dalšího: Toto posuvné střešní okno otevírá spoustu možností.

Užívejte si krásné výhledy: Volitelné panoramatické výklopné/posuvné střešní okno umožňuje volný výhled na nebe; do interiéru Vašeho vozu Polo pak může proudit čerstvý vzduch a sluneční paprsky.

Více o panoramatickém střešním okně

Keyless Access

Keyless Access
Dveře Vašeho vozu otevřete magickým gestem

Prostě si nastupte, aniž byste museli vzít klíček od vozu do ruky. Díky volitelnému zamykacímu a startovacímu systému bez použití klíčku "Keyless Access" postačí, když klíček od vozu máte u sebe. Motor ostatně nastartujete také bez použití klíčku - jednoduše pomocí startovacího tlačítka.

Více o systému Keyless Access

Technologie

Motory určené pro Polo jsou ideální pohonné jednotky pro ty, kteří rádi a hodně cestují, přitom však chtějí udržet spotřebu paliva na nízké úrovni. Důvodem je použitá moderní technologie, která zajišťuje nízkou spotřebu, velký krouticí moment a vysoký výkon.

Motory
Systém Start-Stop
Jezděte na zemní plyn.

Motory
Budete mít dvojí užitek.

Benzinové TSI motory a naftové TDI motory jsou optimalizovány na vysoký krouticí moment při nízké spotřebě paliva a jízda s nimi vyvolá nadšení.

Systém Start-Stop
Při brzdění získáváte energii.

Motor, který běží při stání před semaforem, zbytečně zbytečně palivo. Systém "Start-Stop" proto v takové situaci vypne motor, jakmile sundáte nohu z pedálu spojky. Při brzdění se uvolněná energie přemění na energii elektrickou, která se ukládá do baterie.

Jezděte na zemní plyn.
Skutečný magnet pro oči. Polo GTI.

Alternativní řešení existuje: Polo CNG je mimořádně efektivní a hospodárné, protože při provozu využívá zemní plyn, který má vysokou hustotu energie (množství energie v jednotce objemu).

Individualizace

Vyberte si design z několika nabízených paketů a vytvořte si Vaše Polo podle svého individuálního vkusu. Prostřednictvím malých detailů mu dodáte jedinečný charakter a vytvoříte z něj Vašeho stylového průvodce.

Paket "Style"

Dodejte Vašemu vozu Polo jedinečný vzhled.

Volitelný paket "Style" posouvá kvalitu vnitřní výbavy Vašeho vozu Polo na vyšší úroveň. Kromě komfortních sportovních sedadel a tmavého čalounění stropu zahrnuje vysoce kvalitní detaily, jako jsou lakované a leštěné dekory, aplikace z umělé kůže nebo šedé ozdobné švy na sedadlech, a dodává tak interiéru vozu okouzlující stylový vzhled.

Více o paketu Style

Paket "Dekor"

Vyberte si individuální vzhled Vašeho interiéru.

Díky paketu "Dekor" může projevit Vaše individuální vnímání stylu. Podle přání si můžete vybrat ze dvou různých barevných provedení. Přístrojová deska i další výrazné designové prvky pak svou barvou přinesou do interiéru vozu svěží akcenty.

Více o paketu Dekor

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.