Menu
Zavřít

Nové ID.7

  1. 1.

    Prototyp blízký sériovému modelu. Vůz ještě není součástí prodejní nabídky. Jít nahoru

Nové ID.7

  1. 1.

    Prototyp blízký sériovému modelu. Vůz ještě není součástí prodejní nabídky. Jít nahoru

Pro větší svobodu

S novým čistě elektrickým modelem ID.7 představuje Volkswagen nový etalon elektromobility. Tato čistě elektrická limuzína spojuje výhody velké dojezdové vzdálenosti, rychlého nabíjení, většího prostoru a intuitivního ovládání a definuje tak nový standard prémiové třídy značky Volkswagen.

Start Video

Podrobnosti o novém ID.7

Technologie:
Nejlepší asistenční systémy ve své třídě

Asistenční systémy, jakým je "Travel Assist" se sdílenými daty, převezmou v případě potřeby řízení modelu ID.7 v příčném i podélném směru. Od rychlosti jízdy 90 km/h na vícepruhových dálnicích nabízí "Travel Assist" asistovanou změnu jízdního pruhu. Musíte na celý proces dohlížet, ale ID.7 vám citelně usnadňuje řízení. To platí i pro parkování, které ID.7 zvládá různými způsoby samočinně. Jedním z nich je zaparkování pomocí paměťové funkce na vzdálenost až 50 metrů. Vy můžete sedět za volantem nebo na parkovací manévr dohlížet zvenku v aplikaci na chytrém telefonu.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen