Menu
Zavřít

Čistě elektrické ID.5

Prototyp s kamufláží

 

Prototyp s kamufláží

Moderní symbióza SUV a kupé

ID.5, které je postavené modulární platformě pro elektromobily MEB, charakterizují elegantní designové linie, jež vycházejí z modelu kupé. Představuje tak dokonalé spojení všestrannosti moderního SUV s výkonem a ohleduplností k životnímu prostředí elektromobilu. Nezmeškejte proto okamžik, až bude čistě elektrické ID.5 za několik měsíců zbaveno kamufláže. SUV kupé nové generace přichází1.

ID.5 spojuje sportovně elegantní design kupé s kvalitami rodiny vozů ID. Nabízí zcela nové vnímání prostoru a intuitivní ovládání. Díky dokonalému připojení do sítě umožňuje "Over-the-air" aktualizace i dodatečné aktivace funkcí. Reprezentuje tak vynikající softwarové kompetence společnosti Volkswagen. Vysoce kvalitní design modelu kupé výrazně převyšuje vzhled konvenčních vozidel a je ve svém segmentu zcela výjimečný. Seznamte se s vozem, který charakterizuje čistě elektrický pohon a inspirující tvary.

Napětí zřejmé již při prvním pohledu

Expresivní design SUV kupé

 

ID.5 se již při prvním pohledu prezentuje jako progresivní elektrické SUV kupé, které v sobě harmonicky kombinuje výhody SUV a splývavé siluety modelu kupé. Jeho unikátní vlastností je excelentní aerodynamika daná avantgardním designem, který snižuje odpor vzduchu, zvyšuje efektivitu využívání energie a prodlužuje tak dojezdovou vzdálenost. Uvnitř vozu pak můžete očekávat spoustu místa, a to jak díky inteligentně navržené koncepci využití prostoru, tak díky kompaktní technologii elektrického pohonu. Jste tak vždy dokonale připraveni na výzvy každého dne.

Dechberoucí výkon elektrického pohonu

 

Nepřipouštíte žádné kompromisy, když jde o Vaše představy a požadavky? V případě nového ID.5 ani žádné dělat nemusíte. Jeho výkon je srovnatelný s ostatními SUV, efektivní je jako vůz z rodiny ID. a zrychluje jako sportovní automobil - jeho elektromotory totiž dynamicky vyvíjejí maximální krouticí moment již od prvního sešlápnutí pedálu. Vysokonapěťová baterie v podlaze karoserie snižuje těžiště vozu a zajišťuje tak vyváženou jízdní dynamiku. S ID.5 si užijete maximální radost z jízdy. Dojezdová vzdálenost2 modelu ID.5 dosahuje až 540 km, dojezdová vzdálenost modelu ID.5 GTX je pak až 497 km. S takovými výkony za sebou necháte nejenom starosti všedního dne.

Stvořený pro budoucnost: ID.5 GTX

 

Nezáleží na tom, zda jedete rušnými ulicemi metropole, nebo po horské silnici na konci světa: Čistě elektrické ID.5 GTX definuje díky svému vynikajícímu výkonu a progresivnímu designu nové limity elektrické mobility. Jeho sportovní duální pohon všech kol rozděluje sílu dvou pohonných jednotek na všechna čtyři kola a zajišťuje tak lepší trakci. Díky dvěma efektivním elektromotorům jede tak tiše, že si všemi svými smysly můžete užívat okolní přírodu. Model GTX byl vytvořen nejenom pro zvládání výzev každého dne, ale také pro ty, kteří chtějí něco navíc. Můžete se těšit na novou dimenzi čistě elektrického výkonu se spoustou místa pro komfort.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen