Když chcete, můžete jej používat i pro poslech rádia

Rádia

K pozoruhodným vlastnostem rádia "Composition Colour", které je součástí sériové výbavy pro linie pro Trendline a Comfortline, patří dotykový barevný displej s úhlopříčkou 6,5 palce (16,5 cm). K jeho výbavě patří také čtyři reproduktory, které zprostředkovávají vysílání rádia v pásmu FM, resp. hudbu ve formátu MP3 nebo WMA. Jako zdroj hudebních dat může sloužit také SD karta.

Rádio Composition Media, které součástí sériové výbavy pro linii Highline, je vybaveno osmi reproduktory. Dále má všechny možnosti připojení rádia "Composition Colour"; jeho výbava navíc zahrnuje také USB port a protokol bluetooth pro připojení mobilního telefonu. K mimořádně komfortnímu ovládání slouží barevný dotykový displej s úhlopříčkou 8 palců (20,3 cm).

Oba přístroje jsou vybaveny anténní diverzitou, která zajišťuje dobrý příjem i v místech s nízkou úrovní signálu.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít

Golf

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen