Aby kromě Vás seděl dokonale i každý tón

Jestliže si chcete užít nejjemnější nuance, přesné basy a křišťálově čisté výšky, měli byste se rozhodnout pro audiosystém "DYNAUDIO Excite" od dánského výrobce specializujícího se na hi-fi techniku, který zajistí posluchačský zážitek na té nejvyšší úrovni. Osm reproduktorů, které jsou vyladěné na prostorové podmínky interiéru vozu, subwoofer a desetikanálový digitální zesilovač s celkovým výkonem 400 wattů Vám zprostředkují při každé jízdě dokonalou hudbu.

Díky digitálnímu signálnímu procesoru (DSP), který řídí vyzařovací charakteristiku jednotlivých reproduktorů v závislosti na jejich umístění ve voze, vždy zažijete zvuk na každém sedadle tak, jako byste seděli v optimální poslechové pozici. Ať tedy preferujete hudbu rockovou, elektronickou nebo klasickou, ať posloucháte rádi hudbu hlasitou nebo tichou, po každé jízdě budete vystupovat uvolněnější, než jste byli na jejím začátku.

 

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít

Golf

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen