Alexa jezdí v GTI

Amazon Alexa¹ je nyní součástí výbavy Vašeho vozu Volkswagen. Pro Vás to znamená, že ji ve voze Golf GTI můžete využívat zcela stejně, jak jste zvyklí doma. Alexa Vám tak i při jízdě automobilem pomůže s plánováním termínů Vašich jednání nebo vytvoří seznam věcí, které potřebujete koupit. Máte v hlavě jednu melodii? Pak pouze stačí požádat Alexu, skladbu přehrála přes Amazon Music. Jediné, co musíte udělat, je, stáhnout si bezplatnou In-Car aplikaci z internetového obchodu do Vašeho vozu Golf GTI.

 

1) Amazon, Alexa a všechny související logotypy a pohyblivé značky jsou ochranné známky společnosti Amazon.com, Inc. nebo jejích dceřiných společností. Zobrazená funkce Alexa závisí na technologii smart home; pro využívání aplikace Alexa je nutné mít uživatelský účet u společnosti Amazon. Volkswagen AG umožňuje zákazníkům přístup k aplikaci Alexa ve vozidlech; služby Alexa jsou využívány přes cloud a jsou nabízené společností Amazon.

Pro využívání aplikace Alexa ve voze Volkswagen je nutné mít rovněž Volkswagen ID a platnou smlouvu pro využívání služeb We Connect, která zahrnuje možnost hlasového ovládání. Veškeré náklady za datové přenosy hradí uživatel. Aplikaci Alexa v automobilu lze využívat pouze ve vozidlech se specifickým vybavením, a to v následujících zemích: Velká Británie, Irsko, Německo, Rakousko, Itálie, Španělsko a Francie. Více informací o využívání aplikace Alexa v České republice získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Výše uvedené země jsou v současnosti jedinými zeměmi, které podporuje aplikace Alexa v automobilu.

Zavřít
Zavřít

Nový Golf GTI

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.