Menu
Zavřít

Golf GTI Clubsport

Cena od (vč. DPH)
1 105 900,-
Výkon motoru
300
k
Spotřeba paliva
7,4 - 8,2
l/100 km

Auto, které má tak velký výkon, musí také dobře vypadat.
Z každé perspektivy

Golf GTI Clubsport se stane závislostí. Dokážete s ním totiž ujet každodenním starostem. A to velmi razantním způsobem. Není proto divu, že se vždy budete těšit na jízdu s ním.

Vlastnosti

Exteriér

Výkon je až na prvním místě.
A zvuk také

Clubsport zrychluje tep všem fanouškům modelu GTI. A to v době, kdy ještě stojí na parkovišti. Například díky červeným brzdovým třmenům s nápisem "GTI", předním brzdovým kotoučům a také dvoudílnému střešnímu spoileru, jehož jeden díl je lakovaný v barvě vozu a druhý je černý ve vysokém lesku. Oválné koncovky výfuků, stejně jako difuzor v matné černé barvě ve stylu GTI Clubsport okázale prozrazují, kolik síly se ve voze Golf GTI Clubsport skrývá. Rozšířené boční prahy a difuzor pak zajistí ještě více adrenalinu, a to již při pouhém pohledu.

Kola

Dojem zanechá nejenom při jízdě, ale i na parkovišti

Postarají se o to takové detaily, jako volitelná 19" kola z lehké slitiny Adelaide³ nebo přední nárazník, který projevuje sílu a jenž byl speciálně navržen pro model GTI Clubsport.

Interiér

Kde člověk tráví ten nejlepší čas svého života

Díky sedadlům Top-Sport a sportovnímu vyhřívanému multifunkčnímu volantu v kůži budete mít vůz vždy spolehlivě pod kontrolou. Další funkce, jako je např. ambientní osvětlení se 30 barvami zajistí, že i při umírněné jízdě budete cestovat v příjemném prostředí. K němu přispívá také exkluzivní sportovní design, který současně splňuje nároky na každodenní využití.

Sedadla Top-Sport

Ta správná místa pro vítěze

Sedadla Top-Sport s integrovanými hlavovými opěrkami mají jedinečný design, který byl speciálně navržen pro model Clubsport. Interiér však kromě vynikajícího sezení pro všechny cestující zaujme i dalšími detaily, jako např. kontrastními barevnými švy na středové loketní opěrce nebo kryty pedálů se vzhledem hliníku.

Jízdní profil Special

Zajistí ještě intenzivnější pocit závodního sportu

Při volbě jízdním profilu Special je nastavení celého automobilu vyladěné pro dosažení optimálního výkonu na závodním okruhu Nürburgring-Nordschleife. Speciálně na tento okruh je vyladěný zejména systém adaptivní regulace podvozku DCC a systémy příčné dynamiky. Jízdní profil Special je samozřejmě možné použít i na jiných závodních okruzích.

Na závodních okruzích, které nemají shodnou charakteristiku, jako Nürburgring-Nordschleife, je však vhodnější použít jízdní profil Sport.

Varianty výbavy

GTI Clubsport
Od Kč 1 105 900,-
GTI Clubsport
Od Kč 1 105 900,-

Golf GTI Clubsport

221 kW
(300 k)
Automatická
Benzin
Spotřeba paliva: 7,4 - 8,2 l/100 km
Emise CO₂: 168 - 186 g/km
Sériová výbava obsahuje navíc oproti linii GTI:
  • 18" kola Richmond
  • Specifický Clubsport přední nárazník je směrem k vozovce vizuálně „otevřený“.
  • V zadní části je nejnápadnější dvoudílný střešní spoiler, navržený exkluzivně pro Golf GTI Clubsport jako jeho jednoznačný rozpoznávací znak.
  • Spoilery na přídi a zádi jsou mnohem víc než jen stylistickými prvky, protože výrazně zvyšují přítlak sportovního vozu.
  • Sportovní celkový dojem umocňuje speciální difuzor
  • Rozšířené boční prahy
  • Oválné koncovky sportovní výfukové soustavy na pravé a levé straně, které nahradily kruhové koncovky
Konfigurovat

Udělejte si sami názor na Golf GTI Clubsport

Nezávazná cenová nabídka
přímo od prodejce

Chcete získat cenovou nabídku nebo máte dotaz k modelu Golf GTI Clubsport? Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.