Vysokorychlostní pruh na digitální dálnici

Celý svět digitálních služeb Volkswagen posouvá konektivitu vozu Golf GTD na vyšší úroveň: Volitelné služby VW Connect Plus¹ nabízejí další inteligentní technologie, jako je streamování médií, internetové rádio nebo využití Vašeho chytrého telefonu jako dálkového ovládání pro celou řadu funkcí vozu.

Patří mezi ně inteligentní navigace, která Vám prakticky v reálném čase poskytuje aktuální dopravní informace o změnách trasy nebo kde naleznete varování týkající se přerušení provozu. Inteligentní funkce online výpočtu trasy vám umožní pružně reagovat na měnící se podmínky a zvolit nejlepší možnou trasu. Funkce Online Map Update zajišťuje, že vaše mapy budou vždy aktuální. Aktuální informace o cenách na čerpacích stanicích a volných místech na parkovištích mezitím znamenají, že na místo dorazíte s větším klidem.

Více informací o VW Connect

1) Pro užívání služeb VW Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě VW Connect. Dále je pro službu VW Connect, resp. VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

Zavřít
Menu
Zavřít

Golf GTD

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.