Udržuje Vás v jízdním pruhu. A udržuje také odstup od ostatních vozidel

Volitelná funkce Travel Assist vám na palubě poskytne velmi užitečnou asistenci při řízení. Dokáže vás udržet v jízdním pruhu, udržovat minimální vzdálenost od vozidla před vámi a nastavenou maximální rychlost.

Jednou z funkcí, kterou k tomu využívá, je adaptivní vedení v jízdním pruhu. Ta aktivně udržuje vozidlo uprostřed jízdního pruhu. Travel Assist se přizpůsobuje vašemu stylu jízdy a může také jet dále vlevo nebo vpravo ve vlastním jízdním pruhu místo přesně uprostřed. 

Pokud je Váš Volkswagen vybaven parkovacím asistentem, asistentem pro jízdu v protisměru a navigačním systémem, může Vás Travel Assist na Vaše přání aktivně podporovat i při změně jízdního pruhu na dálnici.

Travel Assist navíc zahrnuje prediktivní tempomat a asistenta pro průjezd zatáčkou. Dokáže tak přizpůsobit rychlost vozidla příslušným rychlostním omezením a uspořádání silnic (zatáčky, kruhové objezdy atd.).

Ve spojení s dvouspojkovou převodovkou (DSG) můžete také klidně projíždět dopravními zácpami a popojížděním.

¹ V rámci možností daných systémem. Řidič musí být kdykoli připraven převzít řízení a není zbaven odpovědnosti za předvídavý způsob jízdy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Golf GTD

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.