Menu
Zavřít

Golf GTD

Cena od (vč. DPH)
1 057 900,-
Výkon motoru
200
k
Spotřeba paliva
5,2 - 5,9
l/100 km

Síla krát dráha rovná se požitek z jízdy

Objevte nyní VW Golf GTD. Výkonný a výkonný kompaktní vůz, který se nemusí předvádět.

Golf GTD má celou řadu zajímavých vlastností. Zde jsou tři vybrané:

Exteriér

Výrazný sportovně-elegantní design.

Více o exteriéru

Motor 2.0 TDI s výkonem 147 kW (200 k)

Výkonný. Hospodárný.

Více o technologii

Interiér

Užijte si dokonalý komfort ve sportovním stylu.

Více o interiéru

Exteriér

Exteriér

Extrémně sportovní

Golf GTD otevřeně projevuje svou sportovní orientaci, a to nejenom díky třem písmenům GTD. Sílu, která se v něm skrývá, prozrazují markantní nárazníky i mřížka chladiče s hexagonální strukturou. Vzrušující kontrast vytváří elegantní chromovaná ozdobná lišta, která se táhne přes celou přední partii až k výrazným LED světlometům. Celkový dynamický dojem boční siluety dále umocňuje snížená karoserie v kombinaci s rozšířenými prahy. Zadní partie GTD pak zaujme chromovanými koncovkami výfuků, střešním spoilerem a LED zadními světly.

Kola

Krása pro Vaše oči: Nabídka kol pro Golf GTD

Která kola se nejlépe hodí k Vašemu vozu Golf GTD, je pouze věcí Vašeho vkusu. Kola z lehké slitiny však v každém případě umocní jeho sportovní charakter.

Více o nabídce kol

IQ.LIGHT

Highlight Vašeho vozu Golf GTD: IQ.LIGHT

Již sériová výbava vozu Golf GTD zahrnuje LED světlomety, které jsou dynamickým způsobem protažené až do předních blatníků; dominantním detailem zadní partie jsou pak úzká LED zadní světla. Na přání může být Golf GTD vybaven světlomety IQ.Light LED Matrix s velkou svítivostí, které jsou vybavené dynamickou regulací dálkových světel Dynamic Light Assist. Součástí tohoto paketu jsou také dynamická směrová světla, která pomocí animovaného světelného pásu ukazují směr odbočení.

LED mlhové světlomety

Skutečný highlight při špatném počasí

Mlha, husté sněžení nebo silný déšť? Díky LED mlhovým světlometům integrovaným v předním nárazníku nebude špatné počasí představovat žádný problém. LED mlhové světlomety jsou tvořené pěti hexagonálními buňkami. Stačí je jen rychle zapnout a Vaše vidění světa bude mnohem lepší. Váš Golf GTD pak bude ještě výraznější.

Ambientní osvětlení exteriéru

Pozná Vás bezpečně. A Vy jej snadněji najdete

Váš Golf GTD Vás pozdraví prostřednictvím externího ambientního osvětlení: Po stisknutí tlačítka dálkového ovládání nebo po přiblížení k vozu, který je vybaven volitelným systémem Keyless Advanced, se rozsvítí světlomety i zadní světla. Osvětleny jsou také prolisy pod madly dveří i lišta v mřížce chladiče a Váš Golf GTD Vás uvítá světelnou projekcí z vnějších zpětných zrcátek, která se promítá na vozovku.

Varianty výbavy

GTD
Od Kč 1 057 900,-
GTD
Od Kč 1 057 900,-

Golf GTD

147 kW
(200 k)
Automatická
Diesel
Spotřeba paliva: 5,2 - 5,9 l/100 km
Emise CO₂: 136 - 154 g/km
Sériová výbava obsahuje navíc oproti linii Style:
  • 17" kola Richmond
  • Sportovní podvozek
  • Progresivní řízení
  • Mlhové světlomety
  • Multifunkční sportovní GTD volant s dotykovým ovládáním a intergovaným tlačítkem pro Travel Assist
  • Šedá GTD linka v masce vozu
  • Sportovní zadní difuzor
  • Chromová hlavice řadicí páky a chromované pedály
  • Sportovní sedadla s nedělenou hlavovou opěrkou
  • Potahy sedadel v typickém GTD kárování s šedými detaily
Konfigurovat

Udělejte si sami názor na Golf GTD

Technologie

Motor

Efektivita, která přináší radost

Skutečný důvod nadřazenosti modelu Golf GTD se skrývá pod jeho kapotou. Moderní technologie pohonné jednotky se vyznačuje vysokou hospodárností, velkým krouticím momentem a impozantním výkonem. Jeho motor 2.0 l TDI se projevuje sytým a razantním zvukem a má působivý výkon 147 kW (200 k), který je podtržen enormním krouticím momentem 400 Nm. Představuje dokonalé řešení pro všechny, kteří za volantem tráví hodně času, a přitom chtějí mít nízkou spotřeba paliva.

Dvouspojková převodovka DSG

Ušetřete si řazení, ne však požitek z jízdy

Dvouspojková převodovka DSG s malou řadicí pákou zaručuje nepřetržitý požitek z jízdy. To proto, že můžete prakticky plynule měnit rychlostní stupně a dokonce snížit spotřebu paliva. Stisknutím volicí páky snadno zvolíte zvolený jízdní režim, který se pak aktivuje prostřednictvím elektricky propojené převodovky Shift-by-Wire. Zvláště praktické je to v dopravní zácpě: v kombinaci s volitelnou funkcí Travel Assist vám systém pomůže rozjet se a zabrzdit.

 

 

Elektronická uzávěrka diferenciálu XDS+

Jízda v zatáčkách Vám přinese ještě více radosti

Koho by napadlo, že jazykolam "uzávěrka diferenciálu přední nápravy XDS+" může vyvolat široký úsměv? U vozu Golf GTD však tomu tak je. Právě u tohoto modelu tato sériová výbava zajistí ještě lepší držení vozu ve stopě a tím větší pocit jistoty při každém průjezdu zatáčkou. Při jízdě serpentinami je přední kolo na vnitřní straně zatáčky přibrzďováno přesně dávkovaným brzdným tlakem a je tak zamezeno jeho protáčení. Jízda tak může být ještě sportovnější, rychlejší a přesnější. Není tedy divu, že již zahlédnutí zatáčky je důvodem k radostnému úsměvu.

Interiér

Interiér

Exteriér: Obraz rychlosti
Interiér: Kompozice klidu

Všechny komponenty interiéru modelu GTD jsou navzájem dokonale sladěny a vytvářejí dokonalou sportovní kompozici. Počínaje pedály z ušlechtilé oceli, přes dekory a typické ozdobné švy, až po černé čalounění stropu. Světelné akcenty na těch správných místech pak zajistí LED ambientní osvětlení. Na první pohled je také zřejmé, že kabina i středová konzola jsou navrženy v souladu s digitální budoucností. Dominantními prvky jsou zde displeje s vysokým rozlišením a většina funkcí, jako rádio, klimatizace nebo osvětlení se ovládá prostřednictvím dotyků a posuvníků. Stačí se jen dotknout.

Innovision Cockpit

Vše se Vám přizpůsobí

Přístrojová deska Innovision Cockpit se skládá z digitálního panelu Digital Cockpit Pro a displeje volitelného navigačního systému Discover Pro. Oba displeje s úhlopříčkou 10 palců (25,4 cm) a 10,25 palce (26,04 cm) tak tvoří jeden celek. Ve svém zorném poli pak v ještě přehlednější a detailnější podobě máte k dispozici kromě klasických přístrojů, jako je otáčkoměr, tachometr nebo počítadlo kilometrů i další užitečná data. Na domovskou obrazovku dokonce můžete umístit Vaše oblíbené funkce, podobně jako na displej Vašeho chytrého telefonu.

Digitální panel Digital Cockpit Pro je pro Golf GTD součástí sériové výbavy.

Více o Digital Cockpit Pro

Multifunkční volant v kůži s dotykovým ovládáním

Intuitivnější dotyk

Klasická funkční tlačítka jsou ve voze Golf GTD z velké části nahrazena dotykovými plochami. Například třízónová klimatizace Climatronic se intuitivně ovládá prostřednictvím posuvníků a tlačítek.

Rovněž funkce ovládané prostřednictvím multifunkčního dotykového volantu lze řídit pouhými dotyky prstů. V kombinaci s inteligentní navigací pomocí menu tak máte přístup k celé řadě funkcí. Každé zadání je pak potvrzeno zpětnou haptickou vazbou v podobě jemné vibrace.

Sedadla Top-Sport a výbava v kůži

Opřete se a relaxujte

Jedinečný styl modelu GTD se projevuje v každém detailu interiéru. Přední sedadla Top-Sport  jsou čalouněna odolnými látkovými potahy v designu Scalepaper. Akcenty v šedé barvě Kristall typické pro model GTD najdete nejenom na volantu, ale také na barevně sladěných textilních kobercích na předních místech.

Přejete si, aby interiér vozu byl ještě elegantnější? Pak se rozhodněte pro vysoce kvalitní výbavu v kůži Vienna, jež je pohlazením pro Vaše dlaně a která vytvoří prostředí prémiové třídy. Přírodní kůže v černé barvě s perforací zdobí střední plochy předních sedadel Top-Sport i vnitřní plochy jejich zvýšených boků. Impozantní vzhled pak dále umocňují kontrastní švy v šedé barvě Kristall.

Head-up displej

Technologie, díky níž můžete hledět stále dopředu

Sledujete dění v silničním provozu a současně máte ve svém zorném poli důležité informace o automobilu. To je velká výhoda volitelného Head-up displeje ve Vašem voze GTD. Část skla čelního okna se promění na projekční plochu, na kterou jsou promítány údaje o rychlosti, upozornění asistenčních systémů a pokyny navigačního systému. Zobrazené údaje jsou dobře čitelné i v protisvětle. A jestliže údaje již nepotřebujete, lze Head-up display kdykoli vypnout.

Více o voze Golf GTD

Nekonečné možnosti individualizace Vám otevírají prostor, abyste si mohli vytvořit Váš zcela unikátní Golf GTD.

Nezávazná cenová nabídka
přímo od prodejce

Chcete získat cenovou nabídku nebo máte dotaz k modelu Golf GTD? Vyberte si svého prodejce. Ozve se Vám co nejdříve zpět.

1) Pro užívání služeb VW Connect je nutné, aby uživatel měl založený Volkswagen ID uživatelský účet, ke kterému má vytvořené uživatelské jméno a heslo. Stejné přihlašovací údaje použije při přihlášení ke službě VW Connect. Dále je pro službu VW Connect, resp. VW Connect Plus nutné uzavřít separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Pro bezplatné využívání služeb po celou smluvní dobu je nutné, aby zákazník do 90 dnů po převzetí vozidla provedl jeho registraci na portálu www.portal.volkswagen-we.com. Při pozdější registraci se zkracuje doba, po kterou mohou být služby bezplatně využívány.

2) Rozhraní App-Connect podporuje technologie  Apple CarPlay™, Android Auto™ a MirrorLink®. Aby nebyla odváděna pozornost řidiče od řízení, je povolené spustit v průběhu jízdy pouze certifikované aplikace. Vezměte prosím na vědomí, že v této souvislosti nemusí být některé aplikace podporovány všemi třemi nabízenými rozhraními a že podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Informace o kompatibilitě chytrých mobilních telefonů s rozhraním Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/, s rozhraním Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ s rozhraním MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.