Bezdrátové rozhraní App-Connect

Infotainment a zábava pro každou příležitost

Volitelné rozhraní App-Connect¹ umožňuje komfortní využívání aplikací i dat uložených ve Vašem chytrém telefonu. Hudba, zprávy, navigační mapy nebo audio knihy jsou přenášeny na displej infotainment systému, jehož prostřednictvím je lze přímo ve Vašem zorném poli ovládat. Pro připojení Vašeho chytrého telefonu jsou k dispozici tři technologie - Android Auto™ od Google, Apple CarPlay™ a MirrorLink®. Mimořádně příjemné je používání rozhraní Apple CarPlay™, které umožňuje bezdrátové spojení s navigačním systémem Discover Media nebo Discover Pro.

App-Connect sdružuje tři technologie - Apple CarPlay™, Android Auto™ od Google a MirrorLink®. Aby nedocházelo k odvádění pozornosti řidiče od dění v silničním provozu, je možné v průběhu jízdy spustit pouze certifikované aplikace. Na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon si můžete zjistit, se kterou z uvedených technologií je Váš chytrý telefon kompatibilní. Vezměte prosím na vědomí, že některé aplikace nemusí být kompatibilní se všemi třemi technologiemi a podpora jednotlivých technologií se může lišit v závislosti na zemi, ve které jsou využívány. Aktuální informace o kompatibilitě nových mobilních telefonů i těch, které jsou již na trhu, najdete na adrese www.volkswagen.de/mobiltelefon. Další informace pro rozhraní Apple CarPlay™ najdete na adrese https://www.apple.com/de/ios/carplay/, pro rozhraní Android Auto™ na adrese https://www.android.com/intl/de_de/auto/ a pro rozhraní MirrorLink® na adrese https://mirrorlink.com/.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Golf eHybrid

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.