Více prostoru pro výkon

Již první pohled do interiéru vozu Golf R Variant prozrazuje, že velký prostor a sportovní charakter mohou existovat v dokonalé harmonii. To je patrné z jednotlivých detailů, jako např. nástupních prahových lišt z ušlechtilé oceli s modrým osvětlením, dekorů "Carbon Touch" s modrým  ambientním osvětlením nebo krytů pedálů z ušlechtilé oceli. Všechny tyto prvky navozují dojem, že existuje pouze jeden směr - vpřed. Tuto dynamiku pak dále umocňuje černé čalounění stropu a digitální panel přístrojové desky Active Info Display s designem, který je specifický pro modely "R". Celkový dojem vozu Golf R Variant pak ještě posiluje úvodní obrazovka s logem "R" a hlavice voliče automatické převodovky v kůži s hliníkovým dekorem a ozdobnými švy v šedé barvě "Kristall".

Prostřednictvím sportovního multifunkčního volantu v kůži můžete pomocí tzv. pádel rychle a jednoduše měnit jednotlivé převodové stupně dvouspojkové převodovky DSG, aniž byste přitom museli sundat ruce z volantu.

Jízda ve voze Golf R Variant se promění na sportovní zážitek. Součástí sériové výbavy jsou sportovní sedadla "Top", která zajistí pohodlné sezení i spolehlivé boční držení těla. Sedadla zaujmou svým nezaměnitelným sportovním vzhledem a postarají se i o optimální bezpečnost v průběhu jízdy. Na předních místech jsou čalouněna látkovými potahy "Race", se kterými je sladěno čalounění vnitřních ploch zvýšených boků v alcantaře i ozdobné švy v šedé barvě "Kristall". Na přání mohou být sportovní sedadla "Top" čalouněna kůží. Opěrky hlavy a vnitřní plochy zvýšených boků sedadel jsou pak ve speciálním provedení se vzhledem "Carbon Style", se kterými barevně ladí vnitřní plochy v barevné kombinaci "Anhrazit" a šedé "Modern". Na opěradlech sedadel je integrováno logo "R".

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

Golf R Variant

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen