Menu
Zavřít

Golf R Variant

 

Více místa pro sportovní temperament: Golf R Variant

Golf R Variant, jenž je silnější než kdykoli v minulosti, je důkazem extrémního technologického pokroku. Díky mororu 221 kW (300 k) a krouticímu momentu 400 Nm ztělesňuje spojení sofistikovaného designu a přesvědčivého výkonu.

Výkon

Ze závodní dráhy přímo na asfalt silnice. Díky stálému pohonu všech kol 4MOTION, silnému motoru TSI s přeplňováním turbodmychadlem a přímým vstřikováním paliva si užijete mimořádné jízdní zážitky. Sedmistupňová dvouspojková převodovka DSG pak navíc zajistí velmi efektivní zrychlování bez přerušení přenosu hnací síly.

Motor Suverénním způsobem projevuje svou sílu na asfaltu silnice: Golf R Variant

Golf R Variant díky výkonu 221 kW (300 k), velkému krouticímu momentu a úžasnému zrychlení ukazuje, co se v něm skrývá.

4MOTION Vždy budete mít zajištěnu optimální trakci

Nechcete se vzdát vynikající trakce ani na mokrém nebo nerovném povrchu vozovky? Díky pohonu všech kol 4MOTION, který je součástí výbavy na přání, je to možné téměř všude.

Adaptivní regulace podvozku DCC Nastavte si podvozek tak, jak si přejete

Sami si určíte, zda chcete cestovat uvolněně nebo razantním způsobem. Díky nastavení volitelné adaptivní regulace podvozku DCC je možné přizpůsobit podvozek automobilu Vašemu individuálnímu jízdnímu stylu i charakteru povrchu vozovky.

Sport HMI Výkon Vašeho vozu budete mít stále pod kontrolou

Jaký je aktuální výkon pohonné jednotky? Jak velký je plnicí tlak? Teď máte o technice dokonalý přehled. Rozhraní "Sport Human Machine Interface" (HMI) Vám poskytuje informace o výkonu Vašeho vozu Golf R Variant.

Launch Control Optimalizován pro krátké, dlouhé i závodní tratě

Na silnici je jako doma. Golf R Variant je zde zcela ve svém živlu. Nejlépe se však cítí na závodní trati.

Paket Performance Ještě výkonnější, ještě nekompromisnější

S volitelnými vlastnostmi Performance od společnosti Volkswagen R můžete z Vašeho vozu Golf R Variant dostat ještě více vzrušující dynamiky.

Výbavové linie

Výbava & design

Vysoce kvalitní výbava, která se evokuje vzhled automobilového sportu a čisté linie designu s detaily specifickými pro model "R", jsou určujícími vlastnostmi vozu Golf R Variant. U mnoha prvků navíc máte možnost volby mezi jejich různým provedením.

Exteriér

Prostorný a dynamický: To je velmi silná kombinace

Golf R Variant již při prvním pohledu prozrazuje, kolik síly a dynamiky se v něm skrývá. Světlomety s dynamickým osvětlením zatáček a sportovní nárazník propůjčují vozu výrazný vzhled a podtrhují tak jeho sílu.

Více informací

Interiér

Více prostoru pro výkon

Design interiéru je harmonickým pokračováním dojmů, které navozuje exteriér. Sportovní sedadla "Top", atraktivní detaily z kůže a výrazná loga "R" promění každou jízdu ve voze Golf R Variant ve zcela mimořádný zážitek.

Více informací

Kola z lehké slitiny

V každé otáčce se skrývá ohromná dynamika

Kola z lehké slitiny Vašeho vozu Golf R Variant jsou zárukou nadšení, a to jak v klidu, tak za jízdy, a dále tak umocňují sportovní vzhled automobilu.

Více informací

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen