Dynamika současnosti: motor vozu e-Golf

Cestování na úrovni doby

Kombinovaná spotřeba elektromotoru (kWh/100 km) se pohybuje od 13,2¹ (s 16" koly) do 14,1¹ (se 17" koly). A překvapující je také to, kolik dynamiky se v něm při tak nízkých hodnotách spotřeby skrývá. e-Golf nabízí nejenom stejnoměrný krouticí moment v celém rozsahu otáček, ale také působivé zrychlení z 0 na 100 km/h za 9,6 sekundy. Mimořádně rychlý je přitom na prvních 60 metrech. Na radost se jménem e-Golf se však můžete také spolehnout. Na jeho vysokonapěťovou baterii poskytuje Volkswagen v rámci platných záručních podmínek s ohledem na vady materiálu nebo funkce osmiletou záruku, resp. záruku do ujetí 160 000 km - v závislosti na tom, co nastane dříve. Baterie je navíc konstruována tak, aby - aniž by jakkoli omezovala nabídku místa - byla ve voze ideálně umístěna a byla přitom optimálně chráněna v případě kolize.

 

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Menu
Zavřít

e-Golf

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.