Myslete ekologicky a dojedete dále

V každodenní praxi můžete sami zajistit, aby dojezdová vzdálenost vozu e-Golf - až 231 km (WLTP)¹ nebyla jen pouhou teoretickou hodnotou. Prostřednictvím dvou různých jízdních profilů máte totiž bezprostřední možnost, jak ovlivnit délku dojezdu, zrychlení a maximální rychlost Vašeho vozu e-Golf.

Maximální dojezdovou vzdálenost až 231 km (WLTP)¹ můžete nejsnáze dosáhnout při volbě módu ECO+. Mód ECO je pak optimální volbou pro řidiče, který preferuje sportovní jízdní chování a komfort. V případě, že je úroveň nabití baterie na dostatečně vysoké úrovni, je v obou těchto módech možné jet vyšší rychlostí - například při předjíždění nebo při potřebě krátkodobého zrychlení.

1. Od 1. 9. 2017 platí při homologaci pro určování spotřeby paliva a emisí CO₂ některých nových osobních automobilů a lehkých užitkových vozů nový, celosvětově harmonizovaný standard WLTP (World Harmonised Light Vehicle Test Procedure), který realističtějším způsobem vystihuje skutečné podmínky provozu. Od 1. 9. 2018 standard WLTP nahradil dosavadní standard NEDC (nový evropský jízdní cyklus – New European Driving Cycle). Z důvodu postupu měření, který se více blíží provozu automobilu v reálných podmínkách, jsou hodnoty spotřeby paliva i emisí CO₂ v mnoha případech vyšší než při měření standardem NEDC. Aktuálně jsou pro komunikaci stále povinné hodnoty stanovené při měřicím cyklu NEDC. U nových vozidel homologovaných podle standardu WLTP jsou hodnoty NEDC odvozeny od hodnot WLTP. Z tohoto důvodu mohou od 1. 9. 2018 nastat změny ve zdanění vozidel. Více informací o rozdílech mezi WLTP a NEDC získáte online na adrese www.volkswagen.cz/konektivita-a-technologie/wltp nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Zavřít
Menu
Zavřít

e-Golf

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.