Menu
Zavřít

e-Golf

 

e-Voluce automobilu pokračuje: e-Golf

Čistě elektrický pohon představuje optimální řešení mobility zejména při jízdách na krátké vzdálenosti, například ve městech. S vozem e-Golf však můžete jet i mimo město. Jeho kombinovaná dojezdová vzdálenost (WLTP)¹ totiž činí až 231 km.

Technologie

Váš e-Golf (Spotřeba energie (kWh/100 km): kombinovaný provoz - 14,1 (se 17" koly), 13,2 (s 16" koly); emise CO₂ (g/km): 0)¹ respektuje požadavky doby a splňuje moderní nároky: Výkonný elektrický motor, který je téměř bezhlučný, zajišťuje působivé zrychlení a současně umožňuje energeticky úspornou jízdu. Inteligentní řízení nabíjecího procesu pak zjednodušuje nabíjení Vašeho vozu e-Golf.

 

Elektrický pohon
Dojezdová vzdálenost
Možnosti nabíjení
Udržitelná mobilita

Dynamika současnosti: motor vozu e-Golf

Jízda s elektrickým pohonem přináší více radosti, než byste si dokázali představit. Již od první otáčky motoru je totiž k dispozici maximální krouticí moment a díky převodovce, která má pouze jeden rychlostní stupeň, vůz zrychluje bez přerušení přenosu hnací síly.

Myslete ekologicky a dojedete dále

e-Golf Vás bez dobíjení doveze v kombinovaném provozu až do vzdálenosti 231 km (WLTP)¹. Nastavení jízdního profilu Vám přitom může pomoci zajistit mimořádně efektivní využívání energie - nebo naopak optimalizuje nastavení automobilu s ohledem na sportovní a komfortní jízdu.

Nabíjení Vašeho vozu e-Golf je velmi snadné

Různé varianty nabíjení Vám dávají možnost, abyste se sami rozhodli, jak a kde doplníte do Vašeho vozu e-Golf energii.

Omezte produkci emisí CO₂, ne však Vaší mobilitu

S vozem e-Golf jedete v automobilu, který se postavil vstřív výzvám naší doby i moderním nárokům. Jezděte na elektřinu z obnovitelných zdrojů a pojedete lokálně zcela bez emisí.

Linie výbavy

Foto vozu je pouze ilustrativní

Exteriér
Interiér
Světla
Kola z lehké slitiny

S vozem e-Golf se budete rádi ukazovat

To, že řídíte zcela unikátní Golf, je zřejmé při prvním pohledu. e-design, který vytváří speciální světelnou signaturu tvořenou LED diodami, modré designové prvky a optimalizovaná aerodynamika propůjčují tomuto elektromobilu zcela individuální vzhled.

Moderní design s intuitivním ovládáním

e-Golf není zajímavý pouze svým pohonem budoucnosti. Také v jeho interiéru na Vás čekají stylové detaily a přehledné a jasné zobrazení informací, které jsou specifické pro elektromobil.

Osvětlení vozovky zajistí efektivnější technologie

Úspora energie je součástí koncepce vozu e-Golf. Ta zahrnuje inovativní LED technologii, jež je použita ve všech světlech vozu a která se kromě nízké spotřeby energie vyznačuje také vysokou svítivostí.

Tato kola snižují spotřebu energie

16" kola z lehké slitiny "Astana" s optimalizovanou aerodynamikou obutá do speciálních pneumatik se sníženým valivým odporem podtrhují environmentální orientaci vozu e-Golf a přispívají k dosažení cíle lokální jízdy bez emisí.

Navigace
Car-Net
Telefonní rozhraní

Pomocí jednoduchého gesta budete směřovat do cíle své cesty

Žádný jiný infotament systém toho nenabízí tolik, jako navigační systém "Discover Pro" - od inovativního ovládání pomocí gest, přes vynikající zábavní funkce a mnoho možností připojení externích přístrojů až po prvotřídní zobrazení navigačních map.

Ve svém voze e-Golf můžete využívat internet - a Váš chytrý mobilní telefon můžete využívat jako dálkové ovládání

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum Car-Net. Ten v sobě sdružuje komfortní a praktické služby i užitečné aplikace. Díky tomu je možné využívat Váš chytrý mobilní telefon jako dálkové ovládání Vašeho vozu e-Golf.

Usnadní Vám komunikaci

Povídejte si, ale držte přitom, prosím, obě ruce na volantu. Ve voze e-Golf máte na přání k dispozici dvě komfortní telefonní rozhraní.

Asistenční systémy

Inteligentní asistenční systémy přispívají ve Vašem voze e-Golf k většímu komfortu a pomohou zvládnout kritické jízdní situace nebo dokonce zcela zabrání jejich vzniku. Přestože si přítomnosti této technologie ne vždy povšimnete, vědomí, že existuje, Vám přináší dobrý pocit.

"Front Assist" a ACC
Asistent pro jízdu v koloně a systém „Emergency Assist“
"Blind Spot" senzor

I v husté dopravě můžete zůstat zcela v klidu

Díky volitelnému adaptivnímu tempomatu ACC můžete cestovat naprosto uvolněně. Součástí sériové výbavy je také asistent nouzového brzdění "Front Assist", který se dodává včetně funkce City Brake a s rozpoznáváním chodců.

Uvádí věci do pohybu, když vše okolo stojí téměř na místě

Internet v automobilu má pro Volkswagen synonymum Car-Net. Ten v sobě sdružuje komfortní a praktické služby i užitečné aplikace. Díky tomu je možné využívat Váš chytrý mobilní telefon jako dálkové ovládání Vašeho vozu e-Golf.

e-Golf Vám pomáhá při změně jízdního pruhu i při couvání z parkovacího místa

Volitelný systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro "vyparkování" Vás při změně jízdního pruhu varuje v rámci možností systému před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z parkovacího místa sleduje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

Komfort

Udělejte si ve voze e-Golf pohodlí. Jeho rozsáhlá sériová výbava, jednoduché ovládání a celá řada komfortních doplňků zajistí, že si s ním pohodlně užijete každý den.

Komfort sezení
Jízdní komfort
Výbava v kůži "Vienna"
Active Info Display

Pohodlně se usaďte a uvolněte se

Sedadla ve Vašem voze e-Golf jsou díky svému sofistikovanému designu zárukou potěšení pro Váš zrak i pro Vaše záda. Vysokou úroveň komfortu oceníte zejména při cestování na delší vzdálenosti.

Do cíle dorazíte uvolněnější, než jste byli na začátku cesty

Sériová klimatizace „Air Care Climatronic“ a volitelný digitální panel přístrojové desky „Active Info Display“ promění každou jízdu ve Vašem voze e-Golf na zážitek.

Interiér Vašeho vozu se promění na obývací pokoj

Vytvořte si svou vlastní komfortní zónu. Volitelná výbava ve vysoce kvalitní a jemné kůži "Vienna" zahrnuje komfortní sedadla pro řidiče i spolujezdce a v interiéru vozu vytváří prostředí na úrovni prémiové třídy.

Sledujte pouze ty informace, které Vás aktuálně zajímají

Analogový tachometr je věcí minulosti. Na přání se místo klasických kruhových ukazatelů s vysokými lemy můžete rozhodnout pro digitální panel s vysokým rozlišením. Inovativní kombinovaný přístroj Active Info Display Vám kromě rychlosti a ukazatele stavu nabití baterie zprostředkuje i spoustu dalších informací.

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/configurator private vehicles Created with Sketch.
24px/magnifier Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.
24px/interior (not final) Created with Sketch.