Vítejte v prémiové třídě

Interiér

Volitelné dekory z hliníku a ušlechtilého dřeva okouzlí svým ušlechtilým vzhledem a současně představují haptický zážitek - stejně jako navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, a jenž svou krásou a haptickými vlastnostmi působí dojmem prémiového tabletu. Arteon může být také vybaven prémiovými technologiemi, jako je např. osvětlení "Ambiente" pro navození individuální světelné atmosféry ve voze, a mnoha dalšími prvotřídními detaily.

Pro obě varianty výbavy Elegance i R-Line jsou k dispozici mimořádně kvalitní potahy sedadel. Jako součást sériové výbavy si můžete užívat potahy z kůže "Vienna" v kombinaci s jemnou alcantarou, např. ve světle šedém barevném ladění "Mistral". Nebo se můžete rozhodnout pro kůži "Nappa" která je u výbavy R-Line kombinována s kůží v designu "Carbon Style". Vytvoříte si tak zcela individuální auto Vašich snů.

 

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít
Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.