Sedadla

Na přání jsou pro modely Arteon Elegance i R-Line k dispozici sedadla s možností kompletního elektrického nastavení, která nabízejí řadu funkcí pro ještě větší pohodlí. Můžete si tak kromě jiného užívat výhody elektricky nastavitelné bederní opěrky. Pokud se rozhodnete pro Arteon Elegance, budete mít k dispozici také sedadla s aktivní klimatizací: ventilátory, které jemně rozvádějí vzduch kolem těla, regulují požadovanou teplotu a zajišťují příjemné větrání. Vlhkost i teplo jsou odváděny pomocí speciálně tvarovaných vzduchových kanálků v polštářích sedadel, takže i při cestování na dlouhé vzdálenosti se budete cítit pohodlně. Sedadlo s 12 nastavitelnými parametry (na přání pro Arteon Elegance) i se 14 parametry (na přání pro Arteon Elegance a R-Line) jsou na místě řidiče vybavené masážní funkcí - za jízdy tak budete mít ještě větší pohodlí.

Bez ohledu na to, pro kterou linii výbavy se rozhodnete, na místě řidiče budete sedět na sedadle ergoComfort, které je velmi šetrné pro Vaše záda, a které nese pečeť společnosti Aktion Gesunder Rücken e. V. za vynikající ergonomii.

Také cestující na zadních sedadlech se mohou ve voze Arteon cítit jako doma: například díky spoustě místa nad hlavou a pro nohy.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít

Arteon

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.