Online

Navigace může být velmi komfortní

Díky připojení k internetu můžete prostřednictvím volitelného paketu služeb Car-Net "Guide & Inform"¹ využívat ta nejaktuálnější data. Vytvoří-li se někde například dopravní zácpa, nebo naopak dojde k jejímu uvolnění, dozvíte se to online v reálném čase. Mimořádně komfortní je také to, že trasa Vaší cesty se automaticky přizpůsobí aktuální situaci. Car-Net Vám prostřednictvím služby Vyhledávání zvláštních cílů online umožní vyhledat celou řadu zajímavých restaurací. A můžete samozřejmě rychle najít také další zajímavá místa - např. hotel, čerpací stanici nebo otevřené kino.

Chcete vědět, kdy je termín příští servisní prohlídky? Nebo kolik paliva je v nádrži? Zejména v případě, kdy automobil využívá více osob, je dobré vědět, že u vozu Arteon lze odpověď na tyto otázky najít velmi jednoduše online. Volitelné služby online Car-Net "Security & Service" Vám na webovém portálu nabízejí přístup k důležitým datům automobilu. Služby online Car-Net "Security & Service" jsou však neméně užitečné i v průběhu jízdy. V případě, že je v rámci možností systému zaregistrována nehoda, je automaticky navázáno spojení se zákaznickým centrem společnosti Volkswagen. Tímto způsobem je mimo jiné možné v závislosti na situaci v dané lokalitě přivolat pomoc a předat jí podstatné informace, jako např. data automobilu, počet pasažérů nebo přesné místo nehody. Pomocí hlasové komunikace pak může být řidiči poskytována péče a podpora až do příjezdu vozidla záchranné služby.

1. Využívání mobilních služeb online (Car-Net „Guide & Inform“) je možné pouze v kombinaci s koncovým mobilním zařízením, které umožňuje přístup k internetu (např. chytrý mobilní telefon), které je schopné fungovat jako mobilní wifi hotspot. Alternativně je možné využít kombinaci funkce telefonního rozhraní „Premium“ a chytrého mobilního telefonu s podporou Remote SIM Access Profile (rSAP) nebo SIM karty s možností využití datových a telefonních služeb. Mobilní služby online „Car-Net“ jsou přístupné pouze na základě stávající nebo separátní smlouvy mezi Vámi a mobilním operátorem a pouze v rámci pokrytí signálem mobilní sítě. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při přenosu dat z internetu – zejména v zahraničí – vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Při využívání mobilních služeb online „Car-Net“ se z důvodu velkého objemu přenášených dat důrazně doporučuje uzavřít s mobilním operátorem smlouvu s paušální sazbou za datové přenosy. Využívání mobilních služeb online „Car-Net“ je podmíněno uzavřením separátní smlouvy se společností Volkswagen AG. Zákazník má po převzetí vozidla 90denní lhůtu na jeho zaregistrování na adrese www.volkswagen.com/Car-Net. Při pozdější registraci se zkracuje doba trvání bezplatného využívání služeb. Dostupnost služeb „Guide & Inform“ se může v jednotlivých zemích lišit. Uvedené služby se uzavírají na dobu určitou a jejich obsah se v průběhu trvání smlouvy může měnit. Bližší informace o mobilních službách online získáte na adresewww.volkswagen.com/Car-Net nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora. 2. Pro využívání služeb Car-Net „Security & Service“ je nutné uzavřít online separátní smlouvu se společností Volkswagen AG. Aby smlouva mohla být využívána po celou dobu platnosti, je nutné do 90 dnů po převzetí vozidla provést jeho registraci na internetové adrese www.volkswagen.com/Car-Net. Při pozdější registraci se zkracuje doba trvání bezplatného využívání služeb. Služba tísňového volání je aktivována bez registrace již v okamžiku předání vozidla. Dostupnost služeb Car-Net se může v jednotlivých zemích lišit. Tato služba se sjednává na dobu určitou a její obsah se může v průběhu trvání smlouvy měnit. Využívání bezplatných aplikací Car-Net je možné pouze prostřednictvím chytrého mobilního telefonu s operačním systémem iOS nebo Android a SIM karty umožňující přenos dat z internetu, ke které je uzavřena stávající nebo separátní smlouva mezi Vámi a mobilním operátorem. V závislosti na tarifu podle platné smlouvy s mobilním operátorem mohou při odesílání a příjmu dat z internetu (zejména v zahraničí) vznikat dodatečné náklady (např. za roaming). Bližší informace o službách Car-Net „Security & Service“ získáte na adrese www.volkswagen.com/Car-Net nebo u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen. Informace o mobilních tarifech získáte u Vašeho mobilního operátora.

Zavřít
Zavřít

Arteon

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.