Vítejte v prémiové třídě

Interiér

Volitelné dekory z hliníku a ušlechtilého dřeva okouzlí svým ušlechtilým vzhledem a současně představují haptický zážitek - stejně jako navigační systém "Discover Pro", který je součástí výbavy na přání, a jenž svou krásou a haptickými vlastnostmi působí dojmem prémiového tabletu. Arteon může být také vybaven prémiovými technologiemi, jako je např. osvětlení "Ambiente" pro navození individuální světelné atmosféry ve voze, a mnoha dalšími prvotřídními detaily.

Pro obě varianty výbavy Elegance i R-Line jsou k dispozici mimořádně kvalitní potahy sedadel. Jako součást sériové výbavy si můžete užívat potahy z kůže "Vienna" v kombinaci s jemnou alcantarou, např. ve světle šedém barevném ladění "Mistral". Nebo se můžete rozhodnout pro kůži "Nappa" která je u výbavy R-Line kombinována s kůží v designu "Carbon Style". Vytvoříte si tak zcela individuální auto Vašich snů.

 

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít

Arteon

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.