Displeje

Inovativní TFT barevný displej s vysokým rozlišením "Active Info Display" a s úhlopříčkou 12,3 palce (31,2 cm) poskytuje díky celé řadě informačních profilů přesné informace. Různé informační profily umožňují selektivní výběr dat, která se zobrazují vedle klasických přístrojů, jako je otáčkoměr, tachometr nebo počítadlo ujetých kilometrů. Rychlé a snadné ovládání se uskutečňuje prostřednictvím sériového multifunkčního volantu v kůži Vašeho vozu Arteon. V případě potřeby můžete například získat detailní jízdní data či optické zobrazení Vašich asistenčních systémů.

Head-up-Display zobrazuje jízdní informace v barevném podání bezprostředně ve Vašem zorném poli. Rychlost jízdy, dopravní značky, aktivita asistenčních systémů, pokyny navigačního systému nebo varovná hlášení se promítají přímo na vysoce kvalitní skleněný panel před sklem čelního okna. Vy tak můžete vše okamžitě přečíst a nemusíte přitom spustit oči od dění na vozovce. Displej, na kterém jsou zobrazovány informace, může být na přání zapuštěn do palubní desky a překryt krytem, který plynule navazuje na plochu palubní desky.

Všechny částky jsou vč. DPH, není-li uvedeno jinak. Fotografie jsou pouze ilustrativní a vyobrazené vozy mohou obsahovat prvky příplatkové výbavy.

Zavřít
Zavřít

Arteon

 

Jejda!
Zdá se, že váš prohlížeč není aktuální. Možná náš web nefunguje optimálně. Většina prohlížečů (ale ne MS Internet Explorer 11 a starší) stále funguje dobře.

Doporučujeme aktualizovat webový prohlížeč!
Nejnovější verze může zajistit dobrý zážitek kdekoli na internetu.

Děkuji za vaši návštěvu a bavte se,
Váš tým Volkswagen
24px/magnifier Created with Sketch.