Modrý bonus Šetřete své náklady i naši přírodu s pohonem na CNG!

Šetřete své náklady i naši přírodu s pohonem na CNG! Navíc v rámci mimořádné akce CNG prémie získáte pro modely Golf a Golf Variant cenové zvýhodnění až 30 000 Kč vč. DPH.

Volkswagen Golf a Golf Variant s motory TGI s pohonem na CNG

Vozy Volkswagen Golf a Golf Variant s označením TGI využívají jako primární zdroj energie stlačený zemní plyn (CNG), který v současné době představuje nejčistší palivo pro spalovací motory. Oba modely Golf jsou osazeny motory TGI již při výrobě. Kombinace turbodmychadla a přímého vstřikování zemního plynu přináší silný výkon a výrazně nižší emise CO2. Hlavně mohou oba modely nabídnout značnou úsporu nákladů!

 

Motory na CNG šetří přírodu i peněženku

S motory TGI a pohonem CNG dokážete ušetřit oproti konvenčním palivům, jako je benzín a nafta, 30−50 % nákladů! Úspora je dána nejen nižší spotřebou, ale také nižší spotřební daní a bonusem v podobě oproštění od silniční daně.

 

Další výhody TGI

Nižší povinné ručení

Vysoký výkon přináší překvapivě maloobjemové agregáty. To znamená, že se na ně vztahuje i nižší sazba povinného ručení.

Rychlejší návratnost investice

I přes příplatek za speciálně řešený agregát se investice do pohonu na CNG vrátí mnohem rychleji než u naftového motoru.

 

Výkon

Palivo CNG je převážně tvořeno z metanu a nabízí velmi vysokou výhřevnost a efektivní využití paliva. Další předností je také minimální ztráta výkonu motoru.

Servis motorů TGI

Protože jde o sériově montované pohonné ustrojí, veškeré kontroly a servis systému probíhají v rámci pravidelných servisních prohlídek.

Bezpečnost

I přes obvyklé obavy ze zemního plynu, který je uchováván pod vysokým tlakem, přináší systém větší bezpečnost, než je tomu u vozů využívajících jako palivo benzín, naftu nebo LPG. Stlačený zemní plyn je totiž lehčí než vzduch. Při jeho úniku tak nedochází k hromadění při zemi, ale plyn se volně rozptýlí ve vzduchu.

Akční nabídka CNG prémie

Akční nabídka CNG prémie s cenovým zvýhodněním pro zákazníka
ve výši 30 000 Kč se vztahuje na modely Golf CNG 
a Golf Variant CNG.

 

 

» Konfigurátor

» Testovací jízdy

» Seznam prodejců

Akční nabídka CNG prémie je platná pro zákaznické vozy
objednané do výroby v období od 27. 2. 2017 do 31.10.2017.

Akční nabídka CNG prémie je množstevně omezená, dodavatel si vyhrazuje právo akci ukončit předčasně před uplynutím výše uvedené doby.

Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Souhlasím