Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

up! IQ.DRIVE – s cenovým zvýhodněním až 1 600 Kč.1

Malý automobil plný velkých myšlenek. Malý, ale s výjimečnou výbavou. Nový up! IQ.DRIVE zaujme celou řadou atraktivních prvků a také svými inteligentními asistenčními systémy, jako např. tempomatem a funkcí nouzového brzdění City Brake. Součástí sériové výbavy je samozřejmě také vynikající vzhled.

Dokonce i výhody mohou být chytré.

Atraktivní prvky výbavy vozu up! IQ.DRIVE. Seznamte se s nabídkou výbavy.

Exteriér
Interiér
Paket „drive pack plus“
ParkPilot
Exteriér

Kompaktní. A inovativní.

U modelu up! IQ.DRIVE je vše jasné již pohledu zvenčí: působí nejenom mimořádně sofistikovaným dojmem, ale díky svému dynamickému designu vypadá skutečně skvěle.

Interiér

Svou velikost projevuje i uvnitř.

Jedinečnost vozu up! IQ.DRIVE se projeví i pokud jde o koncepci prostoru interiéru. Sedadla s látkovými potahy v designu "cushion" jsou pozváním k příjemnému posezení; ke komfortu navíc přispívá i celá řada inteligentních asistentů.

Paket „drive pack plus“

Komfort krát 3.

Inteligentní technologie v trojnásobném vydání: Díky paketu "drive pack plus" s funkcí nouzového brzdění City Brake, tempomatem a dešťovým senzorem bude každý den uvolněnější a komfortnější.

ParkPilot

Snadnější parkování.

ParkPilot Vás v rámci možností daných systémem podporuje při parkování tím, že Vás prostřednictvím akustických signálů varuje před překážkami.

Seznamte se s vybranými prvky sériové výbavy vozu up! IQ.DRIVE.

up! IQ.DRIVE

• 15" kola z lehké slitiny "dublin"1

• zatmavená skla bočních oken

• paket "drive plus" s funkcí nouzového brzdění City Brake, dešťovým senzorem a dalšími funkcemi

• ParkPilot

• látkové potahy sedadel ve speciálním designu "cushion"

• volant potažený kůží

 

1 Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Více informací o zimní výbavě získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Galerie modelů

Polo
Golf
Golf Variant
Golf Sportsvan
T-Roc
Tiguan
Tiguan Allspace
Touran
Sharan
Polo IQ.DRIVE

Čas lze předstihnout i s bezpečným odstupem.

Jít s dobou není pro Polo IQ.DRIVE dostatečnou výzvou. Chce totiž čas předstihnout. Díky inovativní technologii, jakou je například adaptivní tempomat ACC se systémem sledování odstupu "Front Assist", a mnoha dalším atraktivním prvkům výbavy se mu to velmi snadno daří.

Golf IQ.DRIVE

Progresivní. Dokonce, i když stojí.

Golf byl vždy symbolem pokroku. A platí to i pro model Golf IQ.DRIVE. Kromě jeho sportovního designu zaujme celou řadou inteligentních asistenčních systémů. Součástí sériové výbavy je například systém pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který Vám pomáhá při Vaší cestě vpřed.

Golf Variant IQ.DRIVE

O celé délky lepší. I při jízdách na krátké vzdálenosti.

Více místa. Více svobody. Golf Variant IQ.DRIVE má ode všeho něco navíc. Mimo jiné také rozšířený úhel pohledu. Systém "Blind Spot" senzor Vás totiž v rámci daných možností informuje o automobilech v tzv. "mrtvém" úhlu, a to je pouze jedna z celé řady chytrých vlastností tohoto modelu.

Golf Sportsvan IQ.DRIVE

Vzrušivě inovativní. Uklidňujícím způsobem komfortní.

Golf Sportsvan IQ.DRIVE navozuje svým vzhledem pocit důvěry. Současně vyvolává všude rozruch a zaujme celou řadou technických inovací - například komfortním systémem pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", nebo adaptivním tempomatem ACC.

T-Roc IQ.DRIVE

Má spoustu síly. A také inteligenci.

T-Roc IQ.DRIVE představuje jedoucí důkaz, že síla a inteligence se navzájem nevylučují. A obě tyto vlastnosti také rád projevuje: Díky celé řadě asistentů, které jsou například součástí sériového paketu "Světla a výhled".

Tiguan IQ.DRIVE

Přitahuje pozornost. V tom správném okamžiku.

Díky výraznému designu budete ve voze Tiguan IQ.DRIVE centrem pozornosti. Celá řada systémů IQ.DRIVE pak zajistí, že to bude naštěstí i v případech, kdy je to mimořádně důležité. Například asistent pro "vyparkování" sleduje prostor za vozem v příčném směru v případě, že couváte z řady stojících vozidel.

Tiguan Allspace IQ.DRIVE

Spousta místa. A ještě více inovací.

Tiguan Allspace IQ.DRIVE má spoustu inteligentních odpovědí na požadavky, které s sebou přináší každodenní život. Současně nabízí mimořádnou spoustu prostoru a Vy si tak můžete s sebou vzít všeho ještě více. Díky celé řadě sériových technologií IQ.DRIVE Vás přitom mimořádně komfortním způsobem přepraví z místa A do místa B. A dokonce i v cíli za Vás zaparkuje - s pomocí parkovacího asistenta "Park Assist".

Touran IQ.DRIVE

Inovace všude, kam se podíváte.

Touran IQ.DRIVE se prezentuje nejmodernějším designem bez ohledu na to, z jaké strany se na něj díváte. Kolik inovací je v něm ukryto se dozvíte v okamžiku, kdy se do něj posadíte. Kromě multifunkčního volantu v kůži a variabilní koncepce interiéru na Vás čeká rovněž celá řada sériových asistenčních systémů.

Sharan IQ.DRIVE

Mimořádně inteligentní. Mimořádně prostorný.

Někdy je zkrátka potřeba všeho více. A to nejenom pouze více míst k sezení a větší zavazadlový prostor, ale také více komfortu. Například díky systému "Blind Spot" senzor, který Vás v rámci daných možností varuje před vozidly skrytými v tzv. "mrtvém" úhlu.

Další postup