Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

T-Roc IQ.DRIVE – s cenovým zvýhodněním až 9 000 Kč.1

Má spoustu síly. A také inteligenci. T-Roc IQ.DRIVE představuje jedoucí důkaz, že síla a inteligence se navzájem nevylučují. A obě tyto vlastnosti také rád projevuje: Díky celé řadě asistentů, které jsou například součástí sériového paketu „Světla a výhled“.

Dokonce i výhody mohou být chytré.

Atraktivní prvky výbavy vozu T-Roc IQ.DRIVE. Seznamte se s nabídkou sériových atraktivních prvků a možnostmi výbavy.

Exteriér
Interiér
ACC a „Front Assist“
„Blind Spot“ senzor
„Park Assist“
„Lane Assist“
Paket „Světla a výhled“
Exteriér

Sebevědomý originál.

Jedinečný jako Vy: Design modelu T-Roc IQ.DRIVE je stvořený pro dobrodružství. Vysoce kvalitní zpracování do nejmenšího detailu pak napovídá, že toto SUV jde svou vlastní cestou.

Interiér

Stejně jako zvenku i uvnitř se projevuje jeho síla.

Model T-Roc IQ.DRIVE zapůsobí nejenom svým zevnějškem: Vysoce kvalitní detaily interiéru jako např. multifunkční volant v kůži nebo látkové potahy sedadel v speciálním designu "Cushion" učiní z každé jízdy skutečný zážitek, a to jak s ohledem na design, tak i komfort.

ACC a „Front Assist“

S odstupem na vedoucí pozici.

Adaptivní tempomat ACC se systémem sledování odstupu "Front Assist" Vám pomáhá udržovat předem nastavený odstup od vpředu jedoucího vozidla. Systém Vám navíc také pomáhá automaticky udržovat přednastavenou maximální rychlost.

„Blind Spot“ senzor

Oči všude.

Vše pod dohledem: Systém "Blind Spot" senzor Vás v rámci daných možností varuje před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z řady zaparkovaných vozidel navíc monitoruje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

„Park Assist“

Snadné parkování.

Parkování na stisk tlačítka: Parkovací asistent "Park Assist" rozpozná příčná i podélná parkovací místa a při následném parkování od Vás automaticky přebírá ovládání volantu. Vy musíte ovládat pouze pedály spojky, plynu a brzdy a v průběhu parkování pozorně sledovat okolí vozidla.

„Lane Assist“

Udržuje Vás v jízdním pruhu.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" rozpozná v rámci možností daných systémem, že Váš automobil neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh a pomáhá Vám, abyste zůstali ve svém jízdním pruhu. 

Paket „Světla a výhled“

Neponechá Vás Vašemu osudu.

Díky paketu "Světla a výhled" bude vidět na cestu i při silném dešti: Dešťový senzor, který je jeho součástí, totiž automaticky reguluje frekvenci stírání stěračů. Systém "Light Assist" pak od rychlosti 60 km/h v rámci daných možností automaticky ovládá dálková světla.

Seznamte se s vybranými prvky sériové výbavy vozu T-Roc IQ.DRIVE.

T-roc IQ.DRIVE

  • 17" kola z lehké slitiny "Dublin"1
  • zatmavená skla bočních oken
  • adaptivní tempomat ACC do rychlosti max. 210 km/h, včetně omezovače rychlosti a systém sledování odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake
  • systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro vyparkování
  • parkovací asistent "Park Assist" včetně systému ParkPilot
  • multifunkční volant v kůži
  • projekce loga

 

1 Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Více informací o zimní výbavě získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Galerie modelů

Tiguan
Tiguan Allspace
up!
Polo
Golf
Golf Variant
Golf Sportsvan
Touran
Sharan
Tiguan IQ.DRIVE

Přitahuje pozornost. V tom správném okamžiku.

Díky výraznému designu budete ve voze Tiguan IQ.DRIVE centrem pozornosti. Celá řada systémů IQ.DRIVE pak zajistí, že to bude naštěstí i v případech, kdy je to mimořádně důležité. Například asistent pro "vyparkování" sleduje prostor za vozem v příčném směru v případě, že couváte z řady stojících vozidel.

Tiguan Allspace IQ.DRIVE

Spousta místa. A ještě více inovací.

Tiguan Allspace IQ.DRIVE má spoustu inteligentních odpovědí na požadavky, které s sebou přináší každodenní život. Současně nabízí mimořádnou spoustu prostoru a Vy si tak můžete s sebou vzít všeho ještě více. Díky celé řadě sériových technologií IQ.DRIVE Vás přitom mimořádně komfortním způsobem přepraví z místa A do místa B. A dokonce i v cíli za Vás zaparkuje - s pomocí parkovacího asistenta "Park Assist".

up! IQ.DRIVE

Malý automobil plný velkých myšlenek.

Malý, ale s výjimečnou výbavou. Nový up! IQ.DRIVE zaujme celou řadou atraktivních prvků a také svými inteligentními asistenčními systémy, jako např. tempomatem a funkcí nouzového brzdění City Brake. Součástí sériové výbavy je samozřejmě také vynikající vzhled.

Polo IQ.DRIVE

Čas lze předstihnout i s bezpečným odstupem.

Jít s dobou není pro Polo IQ.DRIVE dostatečnou výzvou. Chce totiž čas předstihnout. Díky inovativní technologii, jakou je například adaptivní tempomat ACC se systémem sledování odstupu "Front Assist", a mnoha dalším atraktivním prvkům výbavy se mu to velmi snadno daří.

Golf IQ.DRIVE

Progresivní. Dokonce, i když stojí.

Golf byl vždy symbolem pokroku. A platí to i pro model Golf IQ.DRIVE. Kromě jeho sportovního designu zaujme celou řadou inteligentních asistenčních systémů. Součástí sériové výbavy je například systém pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který Vám pomáhá při Vaší cestě vpřed.

Golf Variant IQ.DRIVE

O celé délky lepší. I při jízdách na krátké vzdálenosti.

Více místa. Více svobody. Golf Variant IQ.DRIVE má ode všeho něco navíc. Mimo jiné také rozšířený úhel pohledu. Systém "Blind Spot" senzor Vás totiž v rámci daných možností informuje o automobilech v tzv. "mrtvém" úhlu, a to je pouze jedna z celé řady chytrých vlastností tohoto modelu.

Golf Sportsvan IQ.DRIVE

Vzrušivě inovativní. Uklidňujícím způsobem komfortní.

Golf Sportsvan IQ.DRIVE navozuje svým vzhledem pocit důvěry. Současně vyvolává všude rozruch a zaujme celou řadou technických inovací - například komfortním systémem pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", nebo adaptivním tempomatem ACC.

Touran IQ.DRIVE

Inovace všude, kam se podíváte.

Touran IQ.DRIVE se prezentuje nejmodernějším designem bez ohledu na to, z jaké strany se na něj díváte. Kolik inovací je v něm ukryto se dozvíte v okamžiku, kdy se do něj posadíte. Kromě multifunkčního volantu v kůži a variabilní koncepce interiéru na Vás čeká rovněž celá řada sériových asistenčních systémů.

Sharan IQ.DRIVE

Mimořádně inteligentní. Mimořádně prostorný.

Někdy je zkrátka potřeba všeho více. A to nejenom pouze více míst k sezení a větší zavazadlový prostor, ale také více komfortu. Například díky systému "Blind Spot" senzor, který Vás v rámci daných možností varuje před vozidly skrytými v tzv. "mrtvém" úhlu.

Další postup