Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím

Sharan IQ.DRIVE – s cenovým zvýhodněním až 8 300 Kč.1

Mimořádně inteligentní. Mimořádně prostorný. Někdy je zkrátka potřeba všeho více. A sice nejenom pouze více míst k sezení a větší zavazadlový prostor, ale také více komfortu. Například díky systému „Blind Spot“ senzor, který Vás v rámci daných možností varuje před vozidly skrytými v tzv. „mrtvém“ úhlu.

Dokonce i výhody mohou být chytré.

Atraktivní prvky výbavy vozu Sharan IQ.DRIVE. Seznamte se s nabídkou sériových atraktivních prvků a možnostmi výbavy.

Exteriér
Interiér
Úložný prostor
ACC a „Front Assist“
„Blind Spot“ senzor
„Lane Assist“
„Park Assist“
Exteriér

Zanechá působivý dojem. V každém ohledu.

Interiér je navržený pro velké rodiny, zevnějšek pak pro úžasné dojmy. Sharan IQ.DRIVE zapůsobí v každé situaci svými moderními tvary. A nezáleží na tom, zda se jedná o galavečer nebo rodinný výlet do přírody.

Interiér

Myšlení ve velkých dimenzích. To je základ, na kterém jsme jej vytvořili.

Skvěle připravený na všední dny, v jeho interiéru však nic všedního nenajdete: Sharan IQ.DRIVE Vás díky svým sedmi místům k sezení a spolehlivým asistenčním systémům podporuje v téměř každé situaci.

Úložný prostor

Více prostoru pro všechny Vaše plány.

Snadné nakládání: Díky nízké nákladové hraně pohodlně naložíte i těžké předměty. Pro zajištění ještě většího místa je navíc možné kryt zavazadlového prostoru jednoduše vyjmout a uložit pod jeho podlahu.

ACC a „Front Assist“

S odstupem na vedoucí pozici.

Adaptivní tempomat ACC se systémem sledování odstupu "Front Assist" Vám pomáhá udržovat předem nastavený odstup od vpředu jedoucího vozidla. Systém Vám navíc také pomáhá automaticky udržovat přednastavenou maximální rychlost.

„Blind Spot“ senzor

Oči všude.

Vše pod dohledem: Systém "Blind Spot" senzor Vás v rámci daných možností varuje před automobily v tzv. "mrtvém úhlu". Při couvání z řady zaparkovaných vozidel navíc monitoruje prostor po stranách a za Vaším automobilem.

„Lane Assist“

Udržuje Vás v jízdním pruhu.

Asistent pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist" rozpozná v rámci možností daných systémem, že Váš automobil neúmyslně opouští vyznačený jízdní pruh a pomáhá Vám, abyste zůstali ve svém jízdním pruhu. 

„Park Assist“

Snadné parkování.

Parkování na stisk tlačítka: Parkovací asistent "Park Assist" rozpozná příčná i podélná parkovací místa a při následném parkování od Vás automaticky přebírá ovládání volantu. Vy musíte ovládat pouze pedály spojky, plynu a brzdy a v průběhu parkování pozorně sledovat okolí vozidla.

Seznamte se s vybranými prvky sériové výbavy vozu Sharan IQ.DRIVE.

Sharan IQ.DRIVE

  • 17" kola z lehké slitiny "Dublin"1
  • zatmavená skla bočních oken
  • adaptivní tempomat ACC do rychlosti max. 210 km/h, včetně omezovače rychlosti a systém sledování odstupu "Front Assist" s funkcí nouzového brzdění City Brake
  • systém "Blind Spot" senzor s asistentem pro vyparkování a asistentem pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist"
  • parkovací asistent "Park Assist" včetně systému ParkPilot
  • projekce loga

 

1 Naše automobily jsou sériově vybaveny letními pneumatikami. Více informací o zimní výbavě získáte u Vašeho prodejce automobilů Volkswagen.

Galerie modelů

Touran
up!
Polo
Golf
Golf Variant
Golf Sportsvan
T-Roc
Tiguan
Tiguan Allspace
Touran IQ.DRIVE

Inovace všude, kam se podíváte.

Touran IQ.DRIVE se prezentuje nejmodernějším designem bez ohledu na to, z jaké strany se na něj díváte. Kolik inovací je v něm ukryto se dozvíte v okamžiku, kdy se do něj posadíte. Kromě multifunkčního volantu v kůži a variabilní koncepce interiéru na Vás čeká rovněž celá řada sériových asistenčních systémů.

up! IQ.DRIVE

Malý automobil plný velkých myšlenek.

Malý, ale s výjimečnou výbavou. Nový up! IQ.DRIVE zaujme celou řadou atraktivních prvků a také svými inteligentními asistenčními systémy, jako např. tempomatem a funkcí nouzového brzdění City Brake. Součástí sériové výbavy je samozřejmě také vynikající vzhled.

Polo IQ.DRIVE

Čas lze předstihnout i s bezpečným odstupem.

Jít s dobou není pro Polo IQ.DRIVE dostatečnou výzvou. Chce totiž čas předstihnout. Díky inovativní technologii, jakou je například adaptivní tempomat ACC se systémem sledování odstupu "Front Assist", a mnoha dalším atraktivním prvkům výbavy se mu to velmi snadno daří.

Golf IQ.DRIVE

Progresivní. Dokonce, i když stojí.

Golf byl vždy symbolem pokroku. A platí to i pro model Golf IQ.DRIVE. Kromě jeho sportovního designu zaujme celou řadou inteligentních asistenčních systémů. Součástí sériové výbavy je například systém pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", který Vám pomáhá při Vaší cestě vpřed.

Golf Variant IQ.DRIVE

O celé délky lepší. I při jízdách na krátké vzdálenosti.

Více místa. Více svobody. Golf Variant IQ.DRIVE má ode všeho něco navíc. Mimo jiné také rozšířený úhel pohledu. Systém "Blind Spot" senzor Vás totiž v rámci daných možností informuje o automobilech v tzv. "mrtvém" úhlu, a to je pouze jedna z celé řady chytrých vlastností tohoto modelu.

Golf Sportsvan IQ.DRIVE

Vzrušivě inovativní. Uklidňujícím způsobem komfortní.

Golf Sportsvan IQ.DRIVE navozuje svým vzhledem pocit důvěry. Současně vyvolává všude rozruch a zaujme celou řadou technických inovací - například komfortním systémem pro udržování vozu v jízdním pruhu "Lane Assist", nebo adaptivním tempomatem ACC.

T-Roc IQ.DRIVE

Má spoustu síly. A také inteligenci.

T-Roc IQ.DRIVE představuje jedoucí důkaz, že síla a inteligence se navzájem nevylučují. A obě tyto vlastnosti také rád projevuje: Díky celé řadě asistentů, které jsou například součástí sériového paketu "Světla a výhled".

Tiguan IQ.DRIVE

Přitahuje pozornost. V tom správném okamžiku.

Díky výraznému designu budete ve voze Tiguan IQ.DRIVE centrem pozornosti. Celá řada systémů IQ.DRIVE pak zajistí, že to bude naštěstí i v případech, kdy je to mimořádně důležité. Například asistent pro "vyparkování" sleduje prostor za vozem v příčném směru v případě, že couváte z řady stojících vozidel.

Tiguan Allspace IQ.DRIVE

Spousta místa. A ještě více inovací.

Tiguan Allspace IQ.DRIVE má spoustu inteligentních odpovědí na požadavky, které s sebou přináší každodenní život. Současně nabízí mimořádnou spoustu prostoru a Vy si tak můžete s sebou vzít všeho ještě více. Díky celé řadě sériových technologií IQ.DRIVE Vás přitom mimořádně komfortním způsobem přepraví z místa A do místa B. A dokonce i v cíli za Vás zaparkuje - s pomocí parkovacího asistenta "Park Assist".

Další postup