Výkon, kterého se můžete dotknout.

 

Poté, co nastoupíte do Vašeho vozu Golf R, nabere Váš tep ty nevyšší otáčky. Sportovní temperament i dynamika vozu se totiž odráží i ve všech detailech interiéru, jako např. v nástupních prahových lištách z ušlechtilé oceli s modrým osvětlením, v dekorech "Carbon Touch" s modrým osvětlením "Ambiente" nebo v krytech pedálů z ušlechtilé oceli. Všechny tyto prvky navozují dojem, že existuje pouze jeden směr - vpřed. Tuto dynamiku pak dále umocňuje černé čalounění stropu a digitální panel přístrojové desky Active Info Display s designem, který je specifický pro modely "R". Celkový dojem vozu Golf R pak ještě posiluje úvodní obrazovka s logem "R" a hlavice řadicí páky v kůži s hliníkovým dekorem a ozdobnými švy v šedé barvě "Kristall".

 

Prostřednictvím sportovního multifunkčního volantu v kůži, který má specifický vzhled pro model "R", můžete rychle a jednoduše měnit jednotlivé převodové stupně volitelné dvouspojkové převodovky DSG, aniž byste přitom museli sundat ruce z volantu.

 

Jízda ve voze Golf R se promění na sportovní zážitek. Součástí sériové výbavy jsou sportovní sedadla "Top", která zajistí pohodlné sezení i spolehlivé boční držení těla. Sedadla zaujmou svým nezaměnitelným sportovním vzhledem a postarají se i o optimální bezpečnost v průběhu jízdy. Na předních místech jsou čalouněna látkovými potahy "Race", se kterými je sladěno čalounění vnitřních ploch zvýšených boků v alcantaře i ozdobné švy v šedé barvě "Kristall". Na přání mohou být sportovní sedadla "Top" čalouněna kůží. Opěrky hlavy a vnitřní plochy zvýšených boků sedadel jsou pak ve speciálním provedení se vzhledem "Carbon Style", se kterými barevně ladí vnitřní plochy v barevné kombinaci "Anhrazit" a šedé "Modern". Na opěradlech sedadel je integrováno logo "R".

 

Zavřít
Při poskytování našich služeb nám pomáhají soubory cookie. Využíváním našich služeb s jejich používáním souhlasíte.
Rozumím